مرکز جامع رشد و نوآوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران افتتاح شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مرکز جامع رشد و نوآوری واحد های فناور سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با حضور معاون علمی رئیس جمهور افتتاح شد.

مرکز جامع رشد و نوآوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران افتتاح شد

به گزارش گروه فناوری مجله زیبایی زندگی به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، مرکز جامع رشد و نوآوری واحد های فناور سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران افتتاح شد.

این مرکز جامع رشد و نوآوری، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران میزبان 194 نیروی انسانی دانش آموخته و 43 محصول دانش بنیان ایران ساخت شده است.

این شرکت ها که در حوزه های میکروالکترونیک، نانوالکرتوینیک، پلیمرها، فلومتر و سیالات، آزمونگر سامانه های هوایی، ساخت رادار، مکانیک، مکانیک، مکاترونیک فعال هستند به گردش اقتصادی بیش از 157 میلیارد تومان رسیده اند.

194 ا. از جمع فعالان مشغول به کار در شرکت های دانش بنیان این مرکز رشد، 158 نفر به صورت تمام وقت و 36 نفر پاره وقت فعالیت دارند که 20 دانش آموخته دکتری در میان آنان فعالیت دارند.

بالغ بر 43 محصول دانش بنیان توسط این ده شرکت فراوری شده و با رسیدن به مرحله تجاری سازی گردش اقتصادی 157 میلیارد تومانی را به همراه داشته است.

حمایت از تبدیل پژوهش ها به فناوری به منظور حمایت از توسعه فناوری های جدید از اهداف سازمان پژوهش های علمی و صنعتی است و این فضا با هدف تحقق این منظور تجهیز و در اختیار فعالان فناور شرکت های دانش بنیان قرار گرفته است.

همچنین حمایت هایی از جمله حمایت های ارتباطی، تعامل با بازار، تعامل با صندوق های سرمایه گذاری، راهبری و مالکیت فکری به این شرکت ها ارائه می شوند که به عنوان فناوری موتور محرک پژوهش به فناوری شناخته می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 3 فروردین 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 772

به "مرکز جامع رشد و نوآوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز جامع رشد و نوآوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید