تور ارزان کوالالامپور: معرفی هتل 3 ستاره داینستی در کوالالامپور

به گزارش مجله زیبایی زندگی، هتل داینستی کوالالامپور | Dynasty Hotel Kuala Lumpur

هتل داینستی کوالالامپور یک اقامتگاه 3 ستاره است که امکانات و خدمات بسیار گوناگونی به مسافرانش ارائه می دهد. شما در این هتل، تنها 450 متر از ایستگاه مونوریل Titiwangsa فاصله دارد که از آنجا به راحتی می توانید به بسیاری از جاذبه های کوالالامپور دسترسی پیدا کنید. خبرنگاران در ادامه برایتان ویژگی های گوناگون هتل داینستی کوالالامپور Dynasty Hotel Kuala Lumpur نظیر خدمات رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های شهر کوالالامپور بیان نموده است. با ما همراه باشید.

تور ارزان کوالالامپور: معرفی هتل 3 ستاره داینستی در کوالالامپور

با ما سفر کنید و با تور ارزان کوالالامپور از زیباترین شهر مالزی دیدن کنید و در کوچه های زیبای کوالالامپور قدم بزنید.

خدمات رفاهی هتل داینستی کوالالامپور

در بخش پذیرش هتل، کارمندان مربوط به تحویل اتاق ها، 24 ساعته کار می نمایند و این بخش، دارای انبار چمدان است که در مواقع گوناگون برای شما مناسب خواهد بود. اگر تمایل دارید که کوالالامپور را با ماشین اجاره ای بگردید، می توانید از اینجا ماشینی کرایه نموده و به گشت و گذار بپردازید. بابت پارک ماشین هم نگران نباشید، زیرا در هتل، پارکینگی وجود دارد که استفاده از آن رایگان و بدون احتیاج به رزرو قبلی است. در صورت درخواست اتوشویی و خشکشویی باید هزینه جداگانه ای پرداخت کنید.

هتل داینستی کوالالامپور، برای سفرهای کاری اتاق های جلسه و فضای کنفرانسی به مساحت 1017 متر مربع فراهم نموده است. در این هتل امکاناتی مانند رمپ ویلچر برای مهمانان کم توان وجود دارد. مغازه سوغاتی، فروشگاه های مختلف، خدمات VIP و آرایشگاه مردانه و زنانه، از دیگر خدمات هتل است. آخرین مورد این است که ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع می باشد.

کارکنان هتل به زبان های چینی، مالایایی و انگلیسی صحبت می نمایند. ساعت ورود به هتل 15:00 و آخرین ساعت خروج 12:00 می باشد.

امکانات تفریحی هتل داینستی کوالالامپور

این مژده را به شما می دهیم که قرار است در هتلی اقامت داشته باشید که دارای یک استخر روباز بسیار دوست داشتنی است. خدمات زیبایی گوناگونی در هتل انجام می شود و یک مرکز تناسب اندام نیز در اینجا موجود است.

رستوران های هتل

در این هتل شما چند انتخاب برای صرف وعده های غذایی دارید و صبحانه بوفه باز هتل با هزینه مجزایی از ساعت 6:30 تا 10:30 صبح سرو می شود.

 • آسینا کافی هاوس (Aseana Coffee House): در این رستوران می توانید غذاهای بین امللی امتحان کنید. آسینا، برای صبحانه، ناهار و شام باز است.
 • رستوران بیسکوتی (Biscptti): این کافی شاپ هم غذاهای بین المللی را برای تمام وعده های غذایی سرو می نماید.

امکانات اتاق های هتل

در اتاق های هتل داینستی کوالالامپور حمام خصوصی وجود دارد که بیشتر آن ها دارای وان و دوش جداگانه هستند. بعلاوه در سرویس بهداشتی و حمام، لوازم گوناگون آرایشی-بهداشتی مانند صابون، شامپو، حوله و سشوار وجود دارد. تهویه مطبوعی در اتاق کار شده که فضای داخل را دلچسب می نماید.

در صورتی که می خواهید از اینترنت وای فای بهره ببرید، هزینه جداگانه ای باید بپردازید. هر روز اتاق شما به وسیله خدمه تمیز می شود که البته می توانید در صورت تمایل این سرویس را قطع کنید. یک گاوصندوق کوچک دیجیتالی و تلویزیون از دیگر لوازمی هستند که در این قسمت می توان نام برد.

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دولوکس استاندارد: 38 متر فضای این اتاق هاست که در آن یک تخت دونفره و یا دو تخت تک نفره واقع شده است.
 • اتاق اکسکیوتیو: این اتاق ها 38 متر مربع هستند که یک تخت دونفره و یا دو تخت تک نفره در آن ها موجود است.

هر دو نوع اتاق موجود در این هتل، نمای خوبی رو به شهر دارند.

فاصله هتل با جاذبه های کوالالامپور

 • مرکز خرید سانوِی پوترا: 600 متر از شما دورتر است که با 12 دقیقه پیاده روی به آنجا می رسید. تاکسی شما را 8 دقیقه ای می رساند.
 • سالن نمایش ایستانا بودایا: 3 کیلومتر تا هتل فاصله دارد که با تاکسی تقریبا 3 دقیقه ای به آن خواهید رسید. اگر هم بخواهید پیاده بروید، 32 دقیقه طول می کشد. با اتوبوس 1 ساعت و 10 دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید پارکسون ماجو جانکشن: هتل شما تا این جاذبه 2 کیلومتر فاصله دارد که با 25 دقیقه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی شما را 10 دقیقه ای و با مونوریل 25 دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه قطار مدان توانکو مونوریل: 6 کیلومتر تا هتل فاصله دارد که پیاده 26 دقیقه، با مترو 36 دقیقه و با تاکسی 5 دقیقه بعد می رسید. مونوریل 24 دقیقه ای این مسافت را طی می نماید.
 • پارک تیتیوانگسا لِیک: 9 کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر با تاکسی بروید 6 دقیقه در راه خواهید بود. پیاده هم 40 دقیقه ای می رسید.
 • مرکز خرید کپیتال اسکوئر: 1 کیلومتر فاصله آن تا هتل است که اگر تاکسی بگیرید بین 10 تا 15 دقیقه در راه خواهید بود. این راستا به وسیله مترو 40 دقیقه و مونوریل 32 دقیقه طول می کشد. اگر پیاده روی را ترجیح می دهید، 40 دقیقه در راه خواهید بود.
 • رستوران دینر این دِ اسکای: برای اینکه به این رستوران بروید، 2.4 کیلومتر را باید طی کنید. این راستا به وسیله تاکسی 10 دقیقه ای، با مونوریل 40 دقیقه ای و با مترو 1 ساعته طی می شود.
 • : مسافت آن6 کیلومتر است که اگر با مترو به آنجا بروید حدود 1 ساعت و با مونوریل 40 دقیقه در راه خواهید بود. تاکسی نیز 15 دقیقه ای شما را به این جاذبه می رساند.
 • مرکز خرید سوریا کی ال ال سی: 6 کیلومتر تا شما فاصله دارد. می توانید این مسافت را با تاکسی 15 دقیقه ای، با مونوریل 50 دقیقه ای و با اتوبوس 1 ساعت و 20 دقیقه ای طی کنید.
 • مرکز خرید اَوِنیو کی: حدودا 2.7 کیلومتر فاصله آن تا هتل داینستی کوالالامپور است که می توانید با تاکسی طی 12 دقیقه به آنجا برسید. با مترو 40 دقیقه و با مونوریل هم همین زمان را در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید دِ ولد: 8 کیلومتر مسافت آن را 10 دقیقه ای به وسیله تاکسی می توانید طی کنید. با مونوریل 33 دقیقه ای و با مترو طی 53 دقیقه خواهید رسید.
 • کوالالامپور: 1 کیلومتر با شما فاصله دارد. با تاکسی 13 دقیقه در راه خواهید بود. اگر سوار اتوبوس شوید بعد از 1 ساعت و 15 دقیقه و به وسیله مونوریل 36 دقیقه ای می رسید.
 • گالری استارهیل: هتل شما از این گالری 3.6 کیلومتر فاصله دارد که با 15 دقیقه تاکسی سواری آن را خواهید دید. مونوریل 35 دقیقه ای و مترو 1 ساعته می رسد.
 • مرکز خرید فارنهایت 88: تا هتل 3.6 کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی تقریبا 15 دقیقه ای به آن خواهید رسید. مترو شما را بعد از 50 دقیقه خواهد رساند و اگر تصمیم گرفتید که با مونوریل بروید، 30 دقیقه این مسافت طول می کشد.
 • تم پارک بِرجایا تایم اسکوئر: این پارک از شما 3.8 کیلومتر دورتر می باشد. به وسیله تاکسی این راستا، 16 دقیقه ای طی می شود. اگر مونوریل سوار شوید، 40 دقیقه و با مترو 45 دقیقه در راه خواهید بود.
 • ترِک کی ال: 6 کیلومتر از شما دورتر است که با 10 دقیقه تاکسی سواری خواهید رسید. مترو شما را 1 ساعته می رساند و اگر با مونوریل بروید تقریبا همین زمان را احتیاج دارید.
 • باتو کیوز: 9 کیلومتر با شما فاصله دارد. می توانید این مسافت را با تاکسی 20 دقیقه ای کنید. اگر بخواهید به وسیله اتوبوس به اینجا بروید، 36 دقیقه و با مترو 1 ساعت در راه خواهید بود.
 • فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه: مسافت این فرودگاه تا هتل، 6 کیلومتر است که تاکسی 30 دقیقه ای شما را به این فرودگاه می رساند. با وسایل حمل و نقل عمومی هم می توانید به فرودگاه برسید اما چندین خط باید عوض کنید که بیشتر از 2 ساعت طول می کشد.
 • : 6 کیلومتر تاهتل داینستی کوالالامپور فاصله دارد. تاکسی شما را طی 50 دقیقه به آنجا می رساند.

موقعیت هتل داینستی کوالالامپور

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

کوالالامپور 51200، جالان ایپو

218 Jalan Ipoh, 51200 Kuala Lumpur, Malaysia

منبع: booking.com

منبع: الی گشت
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1983

به "تور ارزان کوالالامپور: معرفی هتل 3 ستاره داینستی در کوالالامپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان کوالالامپور: معرفی هتل 3 ستاره داینستی در کوالالامپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید