منتشر شد؛ نامه نگاری پرسپولیس برای جذب بیرانوند در نیم فصل

به گزارش مجله زیبایی زندگی، در هفته های اخیر که با تصمیم کادر فنی پرسپولیس حامد لک از تیم پرسپولیس کنار گذاشته شده، احمد گوهری که در نیم فصل به جمع سرخ ها اضافه شده به عنوان سنگربان اصلی پرسپولیس مورد استفاده قرار گرفته است، اما عمکرد نامطمئن و سینوسی او باعث ایجاد نقد هایی به کادرفنی پرسپولیس شده که چرا این تیم نباید دروازه بانی در سطح ملی داشته باشد؟

منتشر شد؛ نامه نگاری پرسپولیس برای جذب بیرانوند در نیم فصل

در همین رابطه ایسنا به نامه هایی دست پیدا نموده که نشان می دهد در نیم فصل و زمانی که سید مجید صدری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود، این باشگاه در دو نامه جداگانه خواستار به خدمت گرفتن علیرضا بیرانوند شده است.

در نامه اول که در تاریخ 18 دسامبر 2021 (27 آذر 1400) به امضای سید مجید صدری (سرپرست وقت باشگاه پرسپولیس) رسیده، این باشگاه به یک مدیر برنامه اجازه می دهد تا به نمایندگی از پرسپولیس اقدام به مذاکره برای انتقال قرضی بیرانوند از باشگاه بواویشتای پرتغال به پرسپولیس کند.

در نامه دیگری که در تاریخ 3 ژانویه 2022 (13 دی 1400) به امضای سیدمجید صدری رسیده، پرسپولیس رسما علاقه خود را برای انتقال دائمی بیرانوند اعلام نموده و از شرکت نقل و انتقال بازیکن مذکور خواسته تا مقدمات انتقال قطعی بیرانوند به پرسپولیس را انجام دهد.

آنالیز این نامه ها نشان می دهد که گل محمدی در نیم فصل در پی جذب دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران بوده تا با بازگشت بیرانوند به پرسپولیس، درون دروازه تیمش اطمینان خاطر بیش تری داشته باشد، اما عملی نشدن این انتقال، باعث شده پرسپولیس که فقط حامد لک را در آن مقطع در اختیار داشت، احمد گوهری را جذب کند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2104

به "منتشر شد؛ نامه نگاری پرسپولیس برای جذب بیرانوند در نیم فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتشر شد؛ نامه نگاری پرسپولیس برای جذب بیرانوند در نیم فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید