نمایش گرگم و گله می برم در جشنواره انیمیشن تایوان

به گزارش مجله زیبایی زندگی، انیمیشن گرگم و گله می برم به کارگردانی امیرهوشنگ معین در پنجمین جشنواره بین المللی انیمیشن تایچونگ 2019 کشور تایوان نمایش داده شد.

نمایش گرگم و گله می برم در جشنواره انیمیشن تایوان

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، پویانمایی 8 دقیقه ای گرگم و گله می برم به کارگردانی امیرهوشنگ معین در بخش مسابقه فیلم کوتاه پنجمین جشنواره بین المللی انیمیشن تایچونگ 2019 کشور تایوان نمایش داده شد.

این فیلم از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان است که در این رویداد بین المللی به همراه فیلم هایی از کشورهای کره جنوبی، کانادا، سوئیس، صربستان و اسلواکی، چین، فرانسه و تایوان در بخش رقابتی فیلم های کوتاه جشنواره در سه نوبت به نمایش در آمد.

در پنجمین جشنواره بین المللی انیمیشن تایچونگ، بخش فیلم کوتاه بچه ها نیز به دیگر بخش های جشنواره از جمله فیلم کوتاه انیمیشن، فیلم کوتاه تایوانی، فیلم کوتاه دانشجویی و فیلم کوتاه دانشجویان تایوانی اضافه شد.

جشنواره بین المللی انیمیشن تایچونگ به عنوان تنها جشنواره بین المللی در حوزه انیمیشن از سال 2015 در شهر تایچونگ سومین شهر بزرگ کشور تایوان برگزار می شود.

با توجه به سیاست های فرهنگی، هنری و توسعه روز افزون شهر تایچونگ تایوان فیلم و تلویزیون به اصلی ترین تمرکز برای دست یابی به سرمایه خلاقانه و شیوه صحیح زندگی تبدیل شده است.

همچنین انیمیشن به عنوان موضوع جشنواره فیلم در این شهر، هدف دست اندرکاران سینما است به گونه ای که سکوی پرتاب برای انیماتورهای جوان تایوان برای راه یابی به جشنواره های بزرگ انیمیشن بین المللی و دیدار با انیماتورهای مطرح دنیا باشد.

پنجمین جشنواره بین المللی انیمیشن تایچونگ از 19 تا 28 مهر 1398 برابر با 11 تا 20 اکتبر 2019 در تایوان برگزار گشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 21 بهمن 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 652

به "نمایش گرگم و گله می برم در جشنواره انیمیشن تایوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش گرگم و گله می برم در جشنواره انیمیشن تایوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید