کانادا سرزمین عظیم سفید شمالی!

به گزارش مجله زیبایی زندگی، کلیشه های زیادی در خصوص کانادا و کانادایی ها وجود دارد که سایر ملیت ها را به اشتباه می اندازد. اما وقتی که کشور نام مستعار سرزمین عظیم سفید شمالی را دریافت کرد، مردم حقیقت را گفتند. اینجا ما به شما می گوییم که چرا لقب کانادا سرزمین عظیم سفید شمالی است.

کانادا سرزمین عظیم سفید شمالی!

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

تجزیه و تحلیل عمومی

اگرچه که کسی نمی داند، چه کسی برای بار اول از عبارت سرزمین عظیم سفید شمالی در رابطه با کانادا استفاده کرد، اما این نام مستعار برای چندین دهه استفاده شده است. تجزیه و تحلیل کلی این است که کانادا عظیم / عالی -Great است زیرا دومین کشور دنیا است. سفید به دلیل پوشش گیاهی وسیع یخ زده (تندرا) قطب شمال و برف در داخل کشور است. در نهایت، سرزمین کانادا در شمال ایالات متحده است. از این رو، سرزمین عظیم سفید شمالی به دنیا آمد.

Great - عالی / عظیم

کانادا بسیار عظیم است، زیرا تنها کشور عظیمتر از آن در دنیا، روسیه است. مساحت آن حدود 10 میلیون کیلومتر مربع (3.9 میلیون مایل مربع) است. اما در کشوری به این عظیمی، باور نکردنی است که تقریبا 80 درصد از جمعیت کانادا در 150 کیلومتری (93 مایل) مرز کانادا و ایالات متحده زندگی می نمایند، مشخصا، بخش وسیعی از کشور غیر مسکونی است. کانادا با عنوان عظیم خود نیز دارای طولانی ترین خط ساحلی در دنیا است. کانادا، واقعا در بسیاری از موارد عظیم و عالی است، به خصوص در بخش مهاجرت و پذیرش ویزای کانادا.

کلمه کلیدی:بلیط خارجی

سـفید

زندگی واقعی در سرزمین عظیم سفید شمالی - که به عنوان مجمع الجزایر قطبی کانادا شناخته می گردد، تقریبا 1.5 میلیون کیلومتر مربع (580،000 مایل مربع) است. جمعیت کل این منطقه تنها 14.000 نفر است؛ که به این معنی است ، چه بازدید نماینده باشید و چه ساکن کانادا به طور یکسانی شما، مناطق کشف نشده و بکر پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال، پارک ملی Quttinirpaaq در Nunavut تنها 17 بازدید نماینده در سال 2016 داشت.

اما این تنها منطقه در کانادا نیست که سفید رنگ است. در واقع، بسیاری از نقاط کانادا بارش برف را برای پنج تا شش ماه سال خواهند داشت. پس بله، واقعا یک کشور عظیم و سفید در شمال ایالات متحده است. اما در کنار پوشش گیاهی یخ زده قطب شمال، کانادا نیز با کوه های ناهموار و پوشیده از برف و جنگل های قطبی شمالی پر شده است.

شمال

شرح شمال بسیار ساده است. کانادا و ایالات متحده دو کشور عظیم هستند که آمریکای شمالی را تشکیل می دهند، و کانادا هم دورترین کشور، آمریکای شمالی است. کانادا هم به عنوان همسایه شمالی آمریکا شناخته شده است.

منبع: سام سیر
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 891

به "کانادا سرزمین عظیم سفید شمالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا سرزمین عظیم سفید شمالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید