کلوپ پس از قهرمانی لیورپول: احساس تهی بودن می کنم، داور شمارش معکوس مان را خراب کرد!

به گزارش مجله زیبایی زندگی، سرمربی لیورپول به مسجل شدن اولین قهرمانی این تیم پس از سی سال واکنشی جالب نشان داد و گفت داور بازی چلسی و منچسترسیتی کار آنها را در آخر بازی خراب کرد!

کلوپ پس از قهرمانی لیورپول: احساس تهی بودن می کنم، داور شمارش معکوس مان را خراب کرد!

به گزارش مجله زیبایی زندگی، با شکست منچسترسیتی رده دومی در خانه چلسی در بازی شب گذشته (پنجشنبه)، قهرمانی لیورپول صدرنشین در فاصله 7 هفته به سرانجام به رقابت ها مسجل شد و زودهنگام ترین قهرمانی در تاریخ لیگ برتر به نام قهرمزپوشان مرسی ساید رقم خورد. لیورپول بعد از فتح دربی مرسی ساید تنها یک امتیاز دیگر می خواست که قهرمانی اش را مسجل کند اما سیتی با قبول شکست در خانه تیم فرانک لمپارد، لیورپولی ها را زودتر به مقصودشان رساند.

یورگن کلوپ پس از کسب قهرمانی به سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت: کاملاً منقلب شده ام. نمی دانم. احساسی چندگانه ای دارم. خیالم آسوده شد. شادمانم، احساس افتخار می کنم، بیشتر از این نمی توانم برای بازیکنانم شادمان باشم و احساس افتخار کنم. من و بازیکنانم در کنار هم بازی چلسی - منچسترسیتی را تماشا کردیم. می دانستیم که احتمال باخت سیتی وجود دارد. ممکن هم بود که این اتفاق رخ ندهد. معلوم نبود چه اتفاقی می افتد. ما (بعد از تعلیق لیگ به خاطر شیوه کرونا) می خواستیم فوتبال بازی کنیم و شادمانیم که اجازه دادند دوباره بازی کنیم و وقتی هم که قهرمانی مان مسجل شده، تیم مان رسماً منفجر شد.

سرمربی آلمانی لیورپول که تیمش فصل گذشته هم تنها به خاطر یک امتیاز کمتر قهرمانی را به منچسترسیتی داد، اضافه کرد: 5 ثانیه آخر بازی سیتی - چلسی را شمارش معکوس کردیم اما داور یک کم طولانی تر از آنچه ما فکر می کردیم سوت سرانجام را زد و به همین خاطر مجبور شدیم دو سه تا پاس دیگر را هم تماشا کنیم. سوت که به صدا درآمد، احساس نابی داشتیم که نمی توانم توصیفش کنم. واقعاً لحظه زیبایی بود. بلافاصله پس از مسجل شدن قهرمانی مان، احساس تهی بودن می کردم. باورم نمی شد. از خودم به خاطر اینکه در چنین لحظه ای چنین احساسی داشتم واقعاً راضی نیستم اما راستش را بخواهید در آن لحظه هضم اتفاقی که افتاد برایم بیش از اندازه سنگین بود. حالم خوب می شود. هیچ کسی لازم نیست نگران باشد.

کلوپ تأکید کرد: از این بیشتر نمی توانم شادمان باشم. هرگز نمی توانستیم رؤیای چنین چیزی را داشته باشیم و تا قبل از سال گذشته هم هرگز رؤیاپردازی نمی کردم. تا سه سال پیش به اندازه کافی به کسب مقام قهرمانی نزدیک نبودیم. یک سال پیش واقعاً نزدیک شدیم. کاری که پسر ها در دو سال و نیم پیش انجام دادند، ثباتی که آنها نشان می دهند باور نکردنی است و نظیر ندارد. واقعاً نمی دانم که چطور در این مدت طولانی، این کارها را انجام دادیم. دیشب (بازی مقابل کریستال پالاس) یک نمونه بسیار خوب بود. طوری بازی کردیم که انگار استادیوم پر بود و همه تماشاگران مدام دارند فریاد می زنند لیورپول. لحظه فوق العاده ای است. فقط همین را می توانم بگویم.

سرمربی لیورپول همچنین در گفت وگوی تصویری با شبکه اسکای اسپورت و هنگامی که درباره قهرمانی تیمش صحبت می کرد، احساساتی شد و اشک ریخت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1122

به "کلوپ پس از قهرمانی لیورپول: احساس تهی بودن می کنم، داور شمارش معکوس مان را خراب کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ پس از قهرمانی لیورپول: احساس تهی بودن می کنم، داور شمارش معکوس مان را خراب کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید