کودک رها شده در پسماندهای بیمارستانی به بهزیستی سپرده شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه گفت: شناسایی و ساماندهی افراد در معرض آسیب و یا آسیب دیده اجتماعی یکی از اقدامات بهزیستی در راستای کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی است.

کودک رها شده در پسماندهای بیمارستانی به بهزیستی سپرده شد

به گزارش خبرنگار ، مظفری مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه گفت: شناسایی و ساماندهی افراد در معرض آسیب و یا آسیب دیده اجتماعی یکی از اقدامات بهزیستی در راستای کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی است.

وی اعلام کرد : پیرو دریافت گزارش یک مورد کودک خیابانی واقع در منطقه سراب قنبر (محل دفن پسماندهای بیمارستانی) تیم خدمات سیار اورژانس اجتماعی با حضور مدیر بهزیستی کرمانشاه ضمن مراجعه به موقعیت و شناسایی پسر 12 ساله رها شده ، ابتدا به منظور آنالیز صحت سلامت ، کودک به مراکز درمانی اعزام تا پس از ارزیابی و اطمینان از سلامت وی متعاقبا جهت نگهداری و تحت حمایت قرار دریافت به مراکز بهزیستی منتقل شود.

این مقام مسئول در ادامه اضافه نمود : مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه کودک آزاری ، همسر آزاری و یا سایر خشونت های خانگی مراتب را به خط تلفن 123 گزارش داده تا در اسرع وقت موضوع توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی پیگیری شود .

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 شهریور 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 239

به "کودک رها شده در پسماندهای بیمارستانی به بهزیستی سپرده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کودک رها شده در پسماندهای بیمارستانی به بهزیستی سپرده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید