6500 نفر در نوبت رزرو یک هتل صفر ستاره!

به گزارش مجله زیبایی زندگی، خبرنگاران : نمی توانستم بخوابم و اتاق من بیش از حد پر سر و صدا بود، ممکن است شکایاتی باشد که بیشتر هتلداران می ترسند از مهمانان خود بشنوند. اما برای برادران ریکلین، این تمام هدف آخرین چیدمان هنری آنهاست.

6500 نفر در نوبت رزرو یک هتل صفر ستاره!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز ،هنرمندان مفهومی سوئیسی نسخه ای ضدایده آل از مفهوم هتل صفر ستاره خود را راه اندازی نموده اند، که در آن مهمانان یک تخت دونفره روی یک سکوی بدون دیوار یا سقف، واقع در کنار جاده در کنار پمپ بنزین در روستای Saillon، دارند.

سه نسخه قبلی در حومه شهر سوئیس یا در داخل یک پناهگاه ساخته شده بودند، اما اتاق تازه - بدون دیوار یا سقف - نزدیک به تابلویی قرار گرفته است که قیمت بنزین و اتومبیل های عبوری را نشان می دهد.

ماندن در اینجا بیانیه ای است مبنی بر احتیاج به تغییرات فوری در جامعه .برادران دوقلو گفتند، هدف این است که مهمانان به همه مسائل دنیا فکر نمایند و به آنها انگیزه دهیم که متفاوت عمل نمایند.

فرانک ریکلین می گوید: در این نسخه تازه ضد ایده آل ، خواب نکته مهمی نیست. آنچه مهم است تأمل در خصوص شرایط کنونی دنیا است. ماندن در اینجا بیانیه ای در خصوص احتیاج به تغییرات فوری در جامعه است.مهمانان در نیمه خواب خود دعوت می شوند تا موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوا، جنگ، و رقابت بی انتها بشریت برای کمال و آسیبی را که به سیاره وارد می نماید در نظر بگیرند.

پاتریک ریکلین گفت: به طور خلاصه، اکنون زمان خواب نیست، ما باید واکنش نشان دهیم. اگر ما به همان مسیری که امروز هستیم ادامه دهیم، ممکن است مکان های غیر ایده آل ما بیشتر از ایده آل ها باشد.این پروژه که با همکاری هتلدار دانیل شاربونیر توسعه داده شده است، بعلاوه دارای سه اتاق باطن دیگر (به آلمانی به معنای ستاره صفر) در یک تاکستان نسبتاً آرام و در دامنه تپه ای زیبا است.

اتاق هایی که با خدمات پیشخدمت نوشیدنی و صبحانه ارائه می شوند، از 1 جولای تا 18 سپتامبر در دسترس خواهند بود. قیمت یک خواب شبانه ناقص: 322 یورو (325 فرانک سوئیس).شاید اینطور نباشد که همه بخواهند پولی که به سختی به دست آورده اند خرج نمایند، اما لیست انتظار 6500 نفری حاکی از محبوبیت شگفت انگیز Null Stern است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2138

به "6500 نفر در نوبت رزرو یک هتل صفر ستاره!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6500 نفر در نوبت رزرو یک هتل صفر ستاره!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید