احتمال برگزاری رقابتهای جهانی کشتی با فشار روس ها

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به گزارش خبرنگاران، سرنوشت رقابتهای دنیای کشتی سال 2020 صربستان به جلسه اتحادیه دنیای در روز 14 مهرماه گره خورده است. نشستی که هیات اجرایی اتحادیه دنیای باید تصمیم بگیرد آیا رقابتهای دنیای سال 2020 با توجه به شیوع ویروس کرونا در اقصی نقاط دنیا برپا خواهد شد یا این مسابقات هم مثل تمامی رویدادهای رسمی کشتی در سالجاری میلادی لغو می گردد.

احتمال برگزاری رقابتهای جهانی کشتی با فشار روس ها

مصطفی حسین خانی دارنده مدال برنز رقابتهای دنیای و یکی از مدعیان وزن 74 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در این خصوص به خبرنگاران گفت: بعید می دانم رقابتهای دنیای 2020 صربستان لغو گردد، چراکه روسها با جدیت به دنبال برگزاری این مسابقات هستند. اهمیت پیگیری روس ها برای برگزاری این رقابتها بدان جهت است که بطور کلی روس ها نفوذ زیادی بر سیاست های اتحادیه دنیای کشتی دارند و مدتهاست بدنبال برپایی این رقابتها هستند.

وی اضافه نمود: طبیعتا با وجود شرایطی که از سال گذشته بر کشتی ایران و دنیا حکمفرما شد و ویروس کرونا همه چیز را به تعطیلی کشاند، باید انتظار مسابقاتی متفاوت با سالهای قبل را داشته باشیم چون اصلا معین نیست چه کشورهایی با چه کشتی گیرانی در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت.

آزادکار مدعی وزن 74 کیلوگرم تیم ملی در سرانجام به رقابتهای لیگ اشاره نمود و گفت: باید قبول کرد مربیان و کشتی گیران هیچ منبع درآمدی به جز لیگ کشتی ندارند و واقعا نمی توان بحث معیشتی اهالی کشتی را بدون برگزاری لیگ تصور کرد. تعجب من از این بود که بسیاری از لیگ های ورزشی راه افتادند و تنها لیگ کشتی با مخالفان زیادی روبرو بود که خوشبختانه لیگ کشتی هم مجوز گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1274

به "احتمال برگزاری رقابتهای جهانی کشتی با فشار روس ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال برگزاری رقابتهای جهانی کشتی با فشار روس ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید