استارتاپ ها از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند

بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزیر کار و شهردار تهران افتتاح شد.

استارتاپ ها از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور در این مراسم با بیان این که حوزه محتوای دیجیتال حوزه پولسازی است، اظهار کرد: تمام استارتاپ ها از گوگل گرفته تا استارتاپهای حوزه حمل و نقل در کشور همه از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند و به تدریج بالا آمده و راستا توسعه را طی کردند.

وی گفت: اگر امروز در کف بازار عروسک خارجی و نوشت افزار خارجی یا البسه چینی فروش می رود، شرکت ها هستند که دارند می بازند و ما در تجاری سازی مساله داریم.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید بر حمایت از استارتاپ ها و شرکت های نوآور، اظهار کرد: ما نهمین زبان اینترنتی در دنیا هستیم، در حالی که از نظر جمعیتی کمتریم، ولی دو برابر عرب ها تولید محتوا داریم.

وی ادامه داد: وقتی آپارات با زبان فارسی جزو 100 سایت برتر دنیا می شود، این یک افتخار است و ما اعلام می کنیم از شرکت ها و استارتاپ های حوزه تولید محتوای دیجیتال حمایت می کنیم.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: امروز دیگر نمی شود با روش های قبلی به نقاط مختلف، معلم بفرستیم یا در دانشگاه های خارجی کرسی زبان بگذاریم، چون این فضا دیگر جواب نمی دهد و مرزهای دیجیتال و فناوری های نوین این فضا را در نوردیده است.

- ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 15 آذر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 492

به "استارتاپ ها از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارتاپ ها از دل زیرزمین ها و گاراژها به وجود آمده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید