افزایش نظارت و برخورد با تاسیسات گردشگری غیر مجاز آذربایجان شرقی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، از افزایش نظارت و برخورد با تاسیسات گردشگری غیر مجاز، اطلاع داد.

افزایش نظارت و برخورد با تاسیسات گردشگری غیر مجاز آذربایجان شرقی

به گزارش مجله زیبایی زندگی به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، مرتضی آبدار ضمن بیان اینکه در ارائه خدمات گردشگری باید وحدت رویه و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی صورت پذیرد، از تشدید نظارت و برخورد با تاسیسات گردشگری غیر مجاز، اطلاع داد و گفت: افراد و مراکزی که بدون مجوز بصورت غیرقانونی و با تبلیغات در فضاهای عمومی و محیط های مجازی اقدام به بازاریابی و راه اندازی تورهای گردشگری می کنند با تشدید برخورد اجازه فعالیت نخواهند داشت.

وی در ارتباط با این موضوع اضافه کرد: در حال حاضر اقدامات لازم در راستای نظارت بر فعالیت این افراد اتخاذ شده و پس از جمع آوری مستندات تخلفات آنان، مراتب به مراجع انتظامی و قضائی اعلام و ارجاع داده خواهد شد.

مدیرکل میراث آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مکاتبات لازم با سازمان ها ونهادهای ذی ربط استان در راستای برخورد با موسسات غیرمجاز انجام گرفته است، ادامه داد: در این راستا با انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان نیز مکاتبات لازم انجام شده و تذکرهای جدی در مورد رعایت عدم همکاری دفاتر با دلالان و واسطه ها داده شده است.

آبدار در سرانجام اظهار داشت: افزایش نظارت و برخورد با متخلفین در حوزه رستوران داری نیز اجرا خواهد شد بطوریکه درصورت مشاهده فعالیت های غیر مجاز در رستوران بین راهی و سفره خانه های سنتی استان، طبق مستندات جمع آوری شده از تخلفات، مراتب به مراجع قضایی اعلام خواهد شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 263

به "افزایش نظارت و برخورد با تاسیسات گردشگری غیر مجاز آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نظارت و برخورد با تاسیسات گردشگری غیر مجاز آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید