شرح سرپرست استقلال در مورد حذف از آسیا، آخرین مهلت برای فرار

به گزارش مجله زیبایی زندگی، امیرحسین فتحی در این مورد گفت: هر سه باشگاه خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا را دارند. از مدتها قبل فدراسیون فوتبال در صدد حل این مشکل بوده و جلسات متعددی در این مورد برگزار گردیده است. وزیر ورزش هم مساعدت های لازم را برای حل این مشکل داشته است.

شرح سرپرست استقلال در مورد حذف از آسیا، آخرین مهلت برای فرار

وی با اشاره به سفری که چند روز پیش به مالزی داشت در مورد نشست هایی که در این سفر برگزار گردید و دستاوردهایی که داشت گفت: با رئیس دپارتمان صدور مجوز حرفه ای باشگاه های کنفدراسیون آسیا جلسه داشتیم و تمهیداتی را هم در نظر گرفتیم تا این مشکل حل گردد.

فتحی در پاسخ به این پرسش که میزان بدهی باشگاه استقلال چقدر است گفت: چیزی حدود 13 تا 14 میلیارد تومان بدهی سالهای گذشته است.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد اینکه تا چه زمانی فرصت دارید این مشکل را حل کنید گفت: مهلتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم های ایرانی در نظر گرفته 9 شهریور است که امیدواریم با تمهیدات در نظر گرفته گردیده این مشکل حل گردد.

امیرحسین فتحی در شرح بیشتر این بدهی ها گفت: اینها کسانی هستند که طرح شکایت نموده اند در فدراسیون فوتبال . برخی هم مستقیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت نموده اند که حکم هم گرفته اند.

وی در مورد رای دیدار سوپرجام برابر پرسپولیس هم گفت: رای کمیته انضباطی سه بر صفر صادر شد که در ما کمیته استیناف حاضر شدیم و دفاع کردیم. امیدواریم این کمیته با شنیدن دلایل ما رای عادلانه صادر کند.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد مقصر این اتفاق گفت: کمیته مسابقات سازمان لیگ مسابقه سوپرجام را کم لن یکن اعلام نمود. خواستار این هستیم که بازی برگزار گردد. کسی که بازی را خلاف آیین نامه کم لن یکن نموده باید پاسخگو باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مهر 1397 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 19

به "شرح سرپرست استقلال در مورد حذف از آسیا، آخرین مهلت برای فرار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح سرپرست استقلال در مورد حذف از آسیا، آخرین مهلت برای فرار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید