حمله آذری به داور بازی فولاد - نساجی، رفتارت دور از شان انسان است

به گزارش مجله زیبایی زندگی، تیم فوتبال فولاد خوزستان شب گذشته در ملاقات معوقه هفته بیست و سوم لیگ برتر در مازندران به مصاف تیم نساجی رفت و در حالی که با دو گل پیش بود، در یک بازی جنجالی با دو اخراجی و یک پنالتی در نهایت با نتیجه 3 بر 2 باخت.

حمله آذری به داور بازی فولاد - نساجی، رفتارت دور از شان انسان است

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد با انتشار پیامی از رفتار اکرمی در این مسابقه به شدت انتقاد کرد و حرکت او را مصداق رفتار با بردگان دانست!

آذری نوشت:

اینکه شما در یک مسابقه با شکست روبرو بشوید دور از ذهن نیست. اینکه داور یک ملاقات با اشتباهات سهوی خود باعث بگردد شما ببازید هم موضوع جدیدی نیست ولی جدیداً شاهد رفتارهایی از سوی بعضی داوران هستم که گویی با بردگان در زمین بازی سر و کار دارند.

آقای اکرمی در مسابقه شب گذشته فولاد مقابل نساجی مازندران وقتی شیمبا کاپیتان ما برای صحبت با او در مورد اخراج وحید حیدریه به او نزدیک شد، مانند اربابی که رعیتش را دور می کرد رفتار کرد.

کاش به جای بروز این رفتار سخیف کمی منشور اخلاقی داوری را مرور می کردی. کاش چند برگ از فلسفه قضاوت را مطالعه می کردی. قاضی با مجرمی که حکم اعدامش صادر شده است هم اینگونه رفتار نمی نماید.

تکبرت را کم کن آقای اکرمی، با بی احترامی به کسانی که اگر نباشند نان در سفره من و تو نیست. این رفتار بی ادبانه دور از شان انسان است. شجاعت و شهامت به بی حرمتی نیست؛ به ارائه اخلاق انسانی و عادلانه است. اخمت را نگه دار برای مقابله با ظلم، زمین فوتبال جای اجرای عدالت با عطوفت است. با توهین به بازیکن راه را اشتباه می روی آقای اکرمی.

به گزارش مجله زیبایی زندگی، باشگاه فولاد همچنین شکایتی علیه تیم داوری ملاقات شب گذشته خود تنظیم و به کمیته انضباطی و کمیته داوران ارسال کرد.

سایت این باشگاه نوشت: فولاد شب گذشته و در شرایطی که می توانست با کسب سه امتیاز استادیوم شهید وطنی قائمشهر را ترک کند اما با اشتباهات سریالی داوری مغلوب شد، تصمیماتی که صدای اعتراض مسئولان و طرفداران فولاد را بلند نموده است.

برخورد داوران با بازیکنان و نیمکت فولاد، پنالتی واضح روی محمد قاسمی نژاد در خاتمه نیمه نخست که اعلام نشد، اخراج اشتباه وحید حیدریه مدافع فولاد، پنالتی گرفته شده برای نساجی که به زعم کارشناسان اشتباه بوده و همچنین خطای منجر به گل سوم نساجی از جمله مواردی است که باشگاه فولاد به آن اعتراض دارد.

باشگاه فولادخوزستان در همین خصوص شکایتی علیه تیم داوری تنظیم کرد و به کمیته انضباطی و کمیته داوران فرستاد تا به دنبال احقاق حق پایمال شده خود باشد. تیم فولادخوزستان در این فصل مسابقات در موارد بسیاری از تصمیمات اشتباه داوری ضربه دیده اما همواره با تیم داوری با احترام رفتار می نماید و تصمیمات عجیب شب گذشته داوری باعث شد تا این شکواییه تنظیم و ارسال گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1177

به "حمله آذری به داور بازی فولاد - نساجی، رفتارت دور از شان انسان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله آذری به داور بازی فولاد - نساجی، رفتارت دور از شان انسان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید