خطر سقوط پیش روی جهانبخش و برایتون

برایتون در دو هفته پایانی لیگ جزیره باید به مصاف من سیتی برود که با لیورپول در کورس قهرمانی رقابت شدیدی دارد همین طور آرسنال که در راه کسب جواز چمپیونزلیگ با چلسی، من یونایتد و ... رقابت دارد.

خطر سقوط پیش روی جهانبخش و برایتون

قرعه سخت در پنج بازی خاتمهی

حضور 70 دقیقه ای علیرضا جهانبخش در ترکیب برایتون هم مانع ادامه ناکامی های این تیم نشد تا شکست 2-0 مقابل کاردیف آن هم در آمکس ورزشگاه زنگ خطر را برای این تیم و ستاره هایش به صدا در آورد. بعد از تراژدی سنگین باخت 5-0 مقابل بورنموث طرفداران برایتون امیدوار بودند این تیم بتواند از سد کاردیف بگذرد تا به منطقه امن برسد اما این اتفاق رخ نداد تا تیم محبوب آنها در فاصله دو امتیازی منطقه سقوط بایستد.

نکته ترسناک تر برای برایتونی ها قرعه پنج بازی خاتمهی فصل است که یک ماه پراضطراب را پیش رو آنها قرار می دهد. جهانبخش و هم تیمی هایش در این پنج هفته باید در ابتدا به مصاف ساوتهمپتون بروند، جدالی که نتیجه آن با توجه به همسایه بودن در جدول شش امتیازی تلقی می گردد. رویارویی با نیوکسل، آرسنال، منچسترسیتی و ولوورهمپتون در سایر بازی ها نیز بر سختی های این قرعه خواهد اضافه کرد.

برایتون در دو هفته خاتمهی لیگ جزیره باید به مصاف من سیتی برود که با لیورپول در کورس قهرمانی رقابت شدیدی دارد همین طور آرسنال که در راه کسب جواز چمپیونزلیگ با چلسی، من یونایتد و ... رقابت دارد و اصلا دنبال از دست دادن امتیاز نخواهد بود. با این شرایط می توان از حالا گفت کریس هیتن و بازیکنانش چه روزهای ترسناکی در هفته های خاتمهی جزیره پیش رو دارند.

نزدیک شدن به منطقه سقوط آن هم با صرف هزینه ای بالغ بر 110 میلیون پوند در تابستان گذشته که 17 میلیون پوند آن برای علیرضا جهانبخش بود قطعا عملکرد خوبی برای کریس هیتن ایرلندی نخواهد بود به خصوص که طرفداران این تیم انتظار داشتند با این هزینه ها بتوانند فصل را در نیمه بالایی جدول به خاتمه برسانند نه این که ترس و اضطراب از سقوط به چمپیون شیب آنها را آزار بدهد.

3-300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 تیر 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 173

به "خطر سقوط پیش روی جهانبخش و برایتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر سقوط پیش روی جهانبخش و برایتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید