شرکت هواپیمایی ویستارا اولین گروه خدمه مرد خود را معرفی کرد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، شرکت حمل و نقل هوایی ویستارا، از بهترین شرکت های هوایی هندی اولین خدمه تمام مرد کابین خود را معرفی کرد.

شرکت هواپیمایی ویستارا اولین گروه خدمه مرد خود را معرفی کرد

ویستارا یکی از شرکت های حمل و نقل هوایی کشور هند، اولین خدمه مرد کابین هواپیمای خود را معرفی کرد. این خدمه، یک تیم باتجربه و تازه هستند که در طی یک برنامه سه ماهه ایمنی و خدمات هوایی را به طور کامل آموزش دیده اند.

سانجیو کاپور، رئیس بخش استراتژی و بازاریابی ویستارا می گوید:

ما در حال توسعه فعالیت های خود به صورت جهانی و بین المللی هستیم. از امروز خدمه مرد کابین پروازهای انتخاب شده را معرفی می کنیم. ما از فرصت های برابر استقبال می کنیم و هدف ما همیشه استخدام خدمه مرد کابینی بوده است که براساس مقیاس های معین عملکردی به بالاترین عملکرد دست یافته باشند. همچون خدمه زن، خدمه مرد کابین نیز با خدمت رسانی منحصر به فرد اهداف ویستارا را به مشتریان انتقال خواهند داد. فزونی و شایستگی اهداف ویستارا براساس تجربیات خاص، دقیق و شخصی شکل گرفته که همگی این ها متاثر از استانداردهای سخت خطوط هوایی تاتا و سنگاپور بوده است.

این شرکت بعلاوه طراحی لباس خدمه خود را به برند مشهور همنت (Hemant) سپرده است. همانطور که در عکس معین است لباس خدمه از رنگ های متنوع و به صورت کلاسیک طراحی شده است. طبق گفته شرکت ویستارا، این لباس تازه منحصر به فرد و خاص است و به ویژه لباس زنان ظرافت مناسبی دارد.

گروه دوم و سوم خدمه مرد در حال حاضر دوره های آموزشی خود را می گذرانند و به زودی معرفی خواهند شد و به گروه اول ملحق می شوند.

ویستارا محبوب ترین شرکت هواپیمایی کشور هند است که جایزه برترین هواپیمایی را در روابط محبت آمیز با مشتریان دریافت نموده است. این شرکت بعلاوه به وسیله انجمن مسافرتی اقیانوس آرام (PATWA) در سال 2018 عنوان برترین هواپیمایی براساس استانداردهای خدماتی را کسب کرد.

منبع: کجارو / lonelyplanet
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2074

به "شرکت هواپیمایی ویستارا اولین گروه خدمه مرد خود را معرفی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت هواپیمایی ویستارا اولین گروه خدمه مرد خود را معرفی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید