عاشورزاده: امیدوارم از شکست ها درس بگیرم و شایستگی حضور دوباره در تیم ملی را داشته باشم

به گزارش مجله زیبایی زندگی، قهرمان پیشین تکواندو دنیا گفت: امیدوارم این شایستگی را داشته باشم دوباره پیراهن تیم ملی را برتن کنم.

عاشورزاده: امیدوارم از شکست ها درس بگیرم و شایستگی حضور دوباره در تیم ملی را داشته باشم

فرزان عاشورزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله زیبایی زندگی، در خصوص عملکرد خود در مسابقات تکواندو آزاد کشوری گفت: با صلاحدید کادرفنی قرار بود که تعدادی از ملی پوشان در این مسابقات حضور داشته باشند و من نیز به نظر فریبرز عسکری احترام گذاشتم و در این مسابقات بازی کردم. در دور چهارم این مسابقات با نتیجه 28 بر 26 دیدار خود را به یکی از حریفان واگذار کردم و متاسفانه از دور مسابقات کنار رفتم.

وی توضیح داد: قطعا از عملکرد خود در این مسابقات راضی نبودم. مسابقات آزاد کشوری از سایر مسابقات داخلی متفاوت تر است و رقبا با انگیزه بسیار بالا در این رقابت ها حاضر می شوند. من نیز باید انگیزه خود را برای این مسابقات حفظ می کردم و خیلی متفاوت تر عمل می کرد، اما متاسفانه مسابقه خود را واگذار کردم. در حال حاضر باید کوشش خود را بیشتر و خیلی با دقت تر به سمت جلو حرکت کنم. باید شرایطی را برای خودم ایجاد کنم که اگر زمانی به درد تیم ملی خوردم برای تیم فعالیت کنم.

قهرمان سابق تکواندو دنیا در خصوص حضور خود در وزن سوم مسابقات آزاد کشوری گفت : در این مسابقات من در وزن 63- کیلوگرم مبارزه کردم و شرایطم خیلی سخت بود که بخواهم در این رقابت ها نیز در وزن 58- کیلوگرم بازی کنم. حضور در این وزن تصمیم خودم بود و امیدوارم در مسابقات آینده باتجربه بیشتر از همه شکست ها درس بگیرم و جبران کنم.

عاشورزاده در خصوص اینکه قصد تغییر وزن دارد، اعلام کرد: وزن من 58- کیلوگرم است و تا خود المپیک نیز تمام امتیازات که به دست خواهم آورد در این وزن خواهد بود. در حال حاضر و به طور کلی قصد تغییر وزن ندارم.

وی در خصوص اظهارات عسکری مبنی بر اینکه مسابقات جام ریاست فدراسیون دنیای فرصتی دیگر برای فرزان عاشوزاده جهت حضور در تیم ملی خواهد بود، گفت: در رابطه با مسابقات آینده هر آنچه صلاح کادرفنی باشد را انجام خواهم داد. اگر صلاح باشد در مسابقات جام ریاست جمهوری حضور داشته باشم این کار را خواهم کرد و قطعا برای پوشیدن مجدد پیراهن تیم ملی کوششم را بیشتر خواهم کرد. امیدوارم این شایستگی را داشته باشم دوباره پیراهن تیم ملی را برتن کنم و وظیفه من در حال حاضر تمرکز روی کار خودم است. هر نظری کادرفنی داشته باشد برای من محترم است و سعی می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 خرداد 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 119

به "عاشورزاده: امیدوارم از شکست ها درس بگیرم و شایستگی حضور دوباره در تیم ملی را داشته باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاشورزاده: امیدوارم از شکست ها درس بگیرم و شایستگی حضور دوباره در تیم ملی را داشته باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید