معاضه بازیکن میان اینتر و رم لغو شد، نراتزوری دبه کرد، جالوروسی زیر بار نرفت

به گزارش مجله زیبایی زندگی، با وضع شروط جدید از سوی باشگاه اینتر، ماجرای معاوضه بال این تیم با مدافع کناری تیم فوتبال رم به طور کلی منتفی شد.

معاضه بازیکن میان اینتر و رم لغو شد، نراتزوری دبه کرد، جالوروسی زیر بار نرفت

به گزارش خبرنگاران، برخی منابع ایتالیایی از جمله نشریه تمپو و پایگاه خبری لاروما24 گفتند که در پی تغییر موضع باشگاه اینتر و تلاش این باشگاه برای تغییر دادن برخی شرایط از پیش توافق شده، مبادله بازیکن میان نراتزوری و رم منتفی است.

پیش از این گزارش هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه اینتر حاضر شده بال خود متئو پولیتانو را به رم بدهد و در ازای آن دفاع چپ این تیم لئوناردو اسپیناتزولا را بگیرد. دو تیم گویا بر سر موارد انتقال این دو بازیکن با هم توافق هم کرده بودند و حتی دو بازیکن تست های پزشکی لازم برای پیوستن به تیم مقابل را انجام داده اند.

یکی از مواردی باعث لغو کلی این جابجایی شده، درخواست اینتر برای انجام یکسری معاینات پزشکی اضافی جدا از تست های پزشکی معمول روی اسپیناتزولا بوده است. علاوه بر این نراتزوری سعی کرده برخی دیگر از مواردی که بر سر آنها با رم توافق کرده بود را هم تغییر دهد از جمله اینکه خودش را از الزام خرید قطعی اسپیناتزولا در پایان شش ماه حضور قرضی اش در سن سیرو معاف کند و گزینه خرید قطعی این بازیکن ایتالیایی را از اجباری به اختیاری تغییر دهد.

با این حال باشگاه رم انعطاف نشان داد و گفت اینتر تنها در صورت ملزم به خرید قطعی اسپیناتزولا خواهد بود که این بازیکن تعدادی مشخصی بازی برای آبی و مشکی پوشان انجام دهد که این بار هم اینتری ها بهانه دیگری آوردند و گفتند که تنها صورتی حاضر به خرید قطعی بازیکن جالوروسی خواهند شد که او در هر یک از حضور هایش در ترکیب اینتر حداقل 45 دقیقه در میدان حضور داشته باشد.

به این ترتیب جالوروسی که به دلیل مصدومیت نیکولو زانیولو، در پست این بازیکن کمبود مهره دارد، قید مبادله بازیکن با اینتر را زد چون بیشتر از این نمی توانست صبر کند و تلاش خود را برای خرید بازیکن از تیمی دیگر آغاز کرده است.

منتفی شدن معاوضه بازیکن میان دو باشگاه، ضرری بیشتری را متوجه اینتر می کند تا رم. اینتر نه تنها از فروش بازیکنی نیمکت نشین که در برنامه های آنتونیو کونته جایی نداشت باز می ماند بلکه اکنون نمی تواند اولیویه ژیرو را بخرد چون تا زمانی که پولیتانو تیمی جدید پیدا نکند نخواهد توانست برای خرید مهاجم فرانسوی چلسی اقدام کند. البته شبکه های اسپورت مدیاست و اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرده اند اینتر هنوز هم می تواند ژیرو را به شیوه ای دیگر جذب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 720

به "معاضه بازیکن میان اینتر و رم لغو شد، نراتزوری دبه کرد، جالوروسی زیر بار نرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاضه بازیکن میان اینتر و رم لغو شد، نراتزوری دبه کرد، جالوروسی زیر بار نرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید