منیتوبا در جدیدترین پذیرش از 188 متقاضی دعوت کرد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، استان منیتوبا در جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود که به تازگی یعنی دیروز 30 دسامبر برگزار نموده است برای 419 متقاضی توصیه نامه یا LAA برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان صادر نموده است. این متقاضیان دارای پروفایل ابراز تمایل یا Expression of Interest بوده اند و پروفایل خود را در یکی از سه راستا مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ثبت نموده بودند: Skilled Worker in Manitoba ، Skilled Worker Overseas و International Education. . جزییات حداقل امتیاز هر یک از دسته ها در زیر آورده می گردد:

منیتوبا در جدیدترین پذیرش از 188 متقاضی دعوت کرد

Skilled Workers in Manitoba: 157- حداقل امتیاز: 461

Skilled Workers Overseas: 13 - حداقل امتیاز: 718

International Education Stream: 18 - فاقد شرط حداقل امتیاز

اکسپرس انتری منیتوبا

در این پذیرش مجموعا 13 LAA برای متقاضیانی صادر شد که در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پروفایل معتبر بوده اند. متقاضیان واجد شرایط ورود به صف انتظار اکسپرس انتری بر اساس امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS رتبه بندی می شوند؛ این امتیاز بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کار و تسلط بر زبان کسب می گردد. از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متناوب دعوت می گردد تا تقاضای خود را برای اقامت دائم کانادا ارائه نمایند. افرادی که از طرف استان انتخاب می شوند هم 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می نمایند و بدین ترتیب در دور بعدی اداره مهاجرت حتما از آنها دعوت خواهد نمود. متقاضیان اکسپرس انتری که در این پذیرش از طرف استان منیتوبا امتخاب شدند دارای Express Entry ID و کد اعتبارسنجی جاب آفر بودند.

برنامه مهاجرت استانی منیتوبا در این پذیرش تنها آندسته از متقاضیان Skilled Worker Overseas را انتخاب نموده است که مستقیما به وسیله یک اقدام استخدام استراتژیک یا strategic recruitment initiative دعوت شده بودند. اگر امتیاز متقاضیان بیشتر از حداقل امتیاز بود ولی پیروز به دریافت توصیه نامه یا LAA نشده اند ممکن است به چند دلیل زیر بوده باشد:

  • آزمون زبان شخص ثالث متقاضی فاقد شماره معتبر بوده است؛
  • آزمون زبان متقاضی دیگر فاقد اعتبار است؛
  • متقاضی به وسیله strategic recruitment initiative دعوت شده است، اما
  • شماره دعوت معتبری ارسال ننموده است.

برنامه مهاجرت استانی منیتوبا در خبری اعلام نموده است که اگر هر یک از این موارد در خصوص شما صدق می نماید، باید پروفایل EOI خود را به روزرسانی کنید و اطلاعات صحیح را وارد آن کنید تا در پذیرش بعدی از صف انتظار اکسپرس انتری بیرون کشیده شوید.

جهتهای مهاجرتی منیتوبا

دو جهت Skilled Workers Overseas Category و Skilled Workers in Manitoba به منیتوبا اجازه می دهند اسکیلدورکرها را برای حمایت از احتیاج بازار کار استان کاندید نمایند. افرادی که از خارج کانادا درخواست می دهند باید در منیتوبا دارای ارتباطات باشند. منظور از داشتن ارتباطات داشتن دوست و اعضای خانواده یا سابقه کار قبلی در استان منیتوبا یا دریافت دعوتنامه به وسیله یکی از Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی منیتوباست.

لازم نیست متقاضی هنگام ارائه درخواست در منیتوبا حضور فیزیکی داشته باشد. متقاضیان پیروز در دسته Skilled Workers in Manitoba باید واجد معیارهایی باشند از جمله داشتن پیشنهاد کار تمام وقت از طرف کارفرمایی داخل منیتوبا. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه یا موسسه آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورت داشتن مهارت های مورد احتیاج و تقاضا به وسیله International Education Stream واجد شرایط دریافت LAA باشند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2058

به "منیتوبا در جدیدترین پذیرش از 188 متقاضی دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منیتوبا در جدیدترین پذیرش از 188 متقاضی دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید