نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه به بیمه مرکزی رسید

به گزارش مجله زیبایی زندگی، نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه در شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و هفدهمین جشنوره روابط عمومی ایران به پاس توجه ویژه به توسعه فرهنگ بیمه و اهتمام، تلاش های ارزشمند و قابل تقدیر به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی اعطا شد.

نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه به بیمه مرکزی رسید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی؛ در این برنامه که صبح امروز و با رعایت فاصله گذاری فیزیکی به صورت مجازی و آنلاین با حضور فیزیکی اندکی از شرکت کنندگان برگزار شد، نشان توسعه فرهنگ بیمه به دلیل اجرای برنامه های متنوعی چون آموزش مفاهیم بیمه ای به بچه ها؛گنجاندن مفاهیم بیمه ای در کتاب های درسی؛ تهیه، تدوین و اجرای کمپین های مختلف فرهنگی-تبلیغاتی؛ برگزاری رویدادهای متنوع بیمه ای؛ تهیه و انتشار کتاب های بیمه ای در سه سطح بیمه برای همه، بیمه برای کارشناسان و بیمه برای بچه ها و... به بیمه مرکزی اهدا شد.

شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در روز 21 آبان با ارائه پیام آنلاین خانم اسوتلانا استاوروا، رییس هیات مدیره انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) و سخنرانی دکتر سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هوشمند سفیدی دبیر کل سمپوزیوم برگزار شد.

در این سمپوزیوم که با موضوع تاثیر کرونا ویروس بر ساختار روابط عمومی ها برگزار می شود، سخنرانان و صاحب نظران ایرانی و بین المللی به صورت آنلاین به ارایه مطالب و آخرین یافته های علمی در خصوص روابط عمومی می پردازند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1351

به "نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه به بیمه مرکزی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشان ویژه توسعه فرهنگ بیمه به بیمه مرکزی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید