هوآوی کارفرمای برتر اروپا در 2020 شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، هوآوی بر اساس اعلام Top Employers Institute به عنوان کارفرمای برتر در سال 2020 میلادی در کشورهای مختلف اروپایی انتخاب شد.

هوآوی کارفرمای برتر اروپا در 2020 شد

با ما سفر کنید و با تور دور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

ایجاد شرایط مناسب برای نیروهای کار باعث افزایش بهره وری برندها می گردد و در طرف مقابل، کارکنان و کارمندان هم می توانند با ذهنی آسوده و فراغ بال، به فعالیت خود بپردازند. جهت تشویق کارفرمایان برای فراهم کردن هرچه بهتر شرایط کاری، مؤسسه ها و سازمان های مختلفی وجود دارند که با در نظر دریافت معیارهای متفاوت و پراهمیت، کارفرماهای برتر را در کشورها و مناطق مختلف دنیا معین و اعلام می نمایند.

به همین دلیل و بر اساس اعلام Top Employers Institute، هوآوی به عنوان کارفرمای برتر سال 2020 میلادی در کشورهای آلمان، بریتانیا، ایتالیا، اسپانیا و هلند انتخاب شده، انستیتوی یادشده همچنین هوآوی را به عنوان کارفرمای برتر منطقه ای در اروپا برگزیده است.

شرکت ها و سازمان هایی به عنوان کارفرمای برتر انتخاب می شوند که تمرکز خود را روی ایجاد بهترین شرایط کاری برای کارکنان خود گذاشته اند. این امر به وسیله به کارگیری راه چارههای مختلف، با در اولویت قراردادن رضایت نیروهای کاری و در بیشتر موارد توسط بخش مدیریت نیروی انسانی امکان پذیر است.

هوآوی در حال حاضر از یک کارفرمای برتر در سطح کشور، به کارفرمای برتر منطقه ای در اروپا تبدیل شده که نشان دهنده تعهد این شرکت به بهبود شرایط نیروهای کاری در زیرمجموعه های خود است.

برنامه این انستیتیو (Top Employers Institute Global Certification Programme) با در نظر دریافت عملکرد بیش از 1500 کارفرمای برتر در 118 کشور و منطقه جغرافیایی در پنج قاره دنیا انجام می گردد. برنامه های این انستیتو شامل طرح بیش از 100 پرسش در 10 دسته مختلف و با لحاظ کردن بیش از 600 راه چاره بهبود عملکرد نیروهای کاری است. این دسته بندی ها شامل استراتژی استعدادیابی، برنامه ریزی برای نیروهای کاری، به خدمت دریافت استعدادها، یادگیری، مدیریت عملکرد، توسعه راهبردی و سایر موارد می شوند.

Wells Li ریاست منابع انسانی هوآوی در منطقه غرب اروپا در این خصوص می گوید: ما به دنبال ارزش های منحصر به فرد در افراد هستیم. پس از این، همکاری با آن ها در زمینه های مختلف شروع خواهد شد. افراد را در صندلی هایی قرار می دهیم که بیشترین مطابقت را با مهارت ها و تجربه کاریشان دارد. به این ترتیب می توانند از حدبیشتر توانایی های خود استفاده نمایند.

شرایط رقابتی که در بازار، به ویژه در بخش فناوری وجود دارد باعث می گردد برندهای دیگر به دنبال بهبود شرایط کاری برای کارکنان شان باشند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 23 فروردین 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 848

به "هوآوی کارفرمای برتر اروپا در 2020 شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوآوی کارفرمای برتر اروپا در 2020 شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید