کاهش 15میلیون تومانی قیمت خودروی شاهین در یک هفته گذشته

به گزارش مجله زیبایی زندگی، تهران (پانا) - افت قیمت خودروها در هفته گذشته باعث کاهش قیمت شاهین، خودروی تازه سایپا شد و در یک هفته، افت 15 میلیون تومانی را ثبت کرد و قیمت آن به 328 میلیون تومان رسید.

کاهش 15میلیون تومانی قیمت خودروی شاهین در یک هفته گذشته

به گزارش اقتصادنیوز، خودرویشاهیناز اواخر شهریور ماه 1400 پس از فک رهن، در بازار خودروها امکان قیمت گذاری پیدا کرد. برای اولین بار شاهین در بازار 345 میلیون تومان قیمت گذاری شد، اما این قیمت در بازار پایدار نبود. خودروی تازه سایپا برخلاف تصور چندان مورد استقبال قرار نگرفت و این امر موجب شد تا شاهد افت قیمت این خودرو در بازار باشیم. بعضی از فعالان بازار پیش فروش خودرو تارا رقیب شاهین را یکی از دلایل این افت قیمت ذکر می نمایند.

در کنار عوامل مذکور فعالان بازار خودرو بر این نکته هم اشاره می نمایند شروع عرضه این خودرو در بازار از دیگر عواملی است که موجب شده تا قیمت شاهین نزولی گردد، از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو، تبلیغات محدود هم بر قیمت این خودرو اثرگذار بوده است.

ازریابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که از زمان تعیین شدن قیمت شاهین در بازار، قیمت این خودرو سیری نزولی داشته است. دیروز هم این رقم نسبت به روز پیش از آن افتی 2 میلیونی داشت و قیمت آن به 328 میلیون تومان رسید. 328 میلیون تومانی شدن شاهین در شرایطی است که قیمت این خودرو یک هفته پیش 343 میلیون تومان بود که با این شرایط می توان گفت خودرو شاهین در هفته سپری شده روزانه بیش از دو میلیون تومان مقرون به صرفه شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1883

به "کاهش 15میلیون تومانی قیمت خودروی شاهین در یک هفته گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 15میلیون تومانی قیمت خودروی شاهین در یک هفته گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید