10 میلیون سیم کارت به دانش آموزان اعطا می شود

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی در دیدار آنلاین با رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، گفت: 10 میلیون سیم کارت جدید و بسته های اینترنتی رایگان به دانش آموزان عرضه خواهد شد.

10 میلیون سیم کارت به دانش آموزان اعطا می شود

وی گفت: مصوبه اینترنت و کودک ما را ملزم می کند تا سیم کارت مخصوص بچه ها ارائه دهیم. بنابراین باید شماره دهی را در اختیار اپراتورها قرار دهیم.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه ارائه سیم کارت دانش آموزی در دستور کار قرار گرفته است به طوری که 10 میلیون سیم کارت جدید و بسته های اینترنتی رایگان به دانش آموزان عرضه شود، تاکید کرد: انتظار داریم کارها با جدیت انجام شود تا اتفاقات خوبی در مدت باقی مانده از دولت به وقوع بپیوندد.

وی افزود: در سال گذشته سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیگیر حمایت از آموزش مجازی و عدالت آموزشی بود که در کنار برگزاری کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و تصویب آئین نامه هایی که به پیشبرد اهداف کمک کند، بسیار مؤثر واقع شد.

آذری جهرمی با بیان اینکه در آخر دولت دوازدهم هستیم، افزود: وظیفه ما خدمت رسانی است و اول و آخر دولت نمی شناسیم. ما همواره برای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنیم و سرانجام دولت معنا ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1626

به "10 میلیون سیم کارت به دانش آموزان اعطا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 میلیون سیم کارت به دانش آموزان اعطا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید