8 سوال نمایندگان مجلس از وزیر تعاون اعلام وصول شده است

به گزارش مجله زیبایی زندگی، رشت- عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ادامه دار بودن سوال از وزیر تعاون، گفت: 8 سوال درباره وزیر تعاون اعلام وصول شده که در صحن مجلس باید پاسخ داده گردد.

8 سوال نمایندگان مجلس از وزیر تعاون اعلام وصول شده است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، خلیل بهروزی فر شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به اینکه طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی تصویب و به معاونت حقوقی مجلس ارجاع شد، اظهار کرد: زمان آنالیز این طرح مشغول آنالیز لایحه بودجه 1401 بودیم و به همین دلیل نیز رسیدگی به طرح مذکور به تعویق افتاد، اما بیش از 180 نماینده در دستور کار قرار گرفتن این طرح را امضا نموده اند و به زودی آنالیز می گردد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: ظرف مدت دو الی سه هفته آینده طرح ساماندهی کارکنان دولت در دستور کار مجلس قرار می گیرد و کلیات آن تصویب می گردد.

وی با اشاره به سوال نمایندگان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعلام کرد: نمایندگان وظیفه نظارت بر کار دولتمردان را دارند و بر این اساس درباره نحوه تغییر و تحول این وزارتخانه سوالاتی مطرح شد.

نماینده فومن و شفت در مجلس ادامه داد: بعلاوه در مورد به کارگیری مدیران ضعیف و ناکارآمد که بر اساس سفارش و رفاقت در این وزارتخانه به کار گرفته شده اند نیز از وزیر مربوطه سوال شد.

بهروزی فر با اشاره به ادامه دار بودن سوال از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توضیح داد: 8 سوال درباره وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام وصول شده که در صحن مجلس باید پاسخ داده گردد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه مدیریت آب زراعی باید پیش از آغاز فصل کشاورزی انجام گردد، اما در عمل چنین اتفاقی رخ نمی دهد، اضافه نمود: دغدغه های زیادی در حوزه تأمین و مدیریت آب زراعی وجود دارد و با وجود انجام اقدامات از سوی متولیان، اما همچنان نگرانی ها وجود دارد و بخشی از اقدامات پیشگیرانه نیز در آینده انجام می گردد.

وی با بیان اینکه جاده ملاسرا به شفت 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، عنوان داشت: در سفر اخیر استاندار گیلان به شهرستان شفت از وی تکمیل این محور در سال 1401 را مطالبه کردیم.

بهروزی فر تاکید نمود: در سفر رئیس جمهور به گیلان، مصوبه 60 میلیارد تومانی برای شهرستان شفت در نظر گرفته شد که تا به امروز 10 میلیارد تومان آن اختصاص یافته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2092

به "8 سوال نمایندگان مجلس از وزیر تعاون اعلام وصول شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 سوال نمایندگان مجلس از وزیر تعاون اعلام وصول شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید