آیندگان عملکرد ما را در مقابله با کرونا قضاوت خواهند کرد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به کوشش کادر درمان در مقابله با کرونا، گفت: آیندگان روزی ما را در مورد مقابله و مبارزه با بیماری کرونا قضاوت خواهند کرد.

آیندگان عملکرد ما را در مقابله با کرونا قضاوت خواهند کرد

عباسعلی درستی در مراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت بناب اظهار کرد: کادر درمان از هیچ کوشش و کوششی در مدیریت و مقابله با بیماری فروگذار نکرده است.

وی در مورد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان بناب نیز گفت: با وجود خیز مجدد بیماری و احتمال افزایش مبتلایان در روزهای آینده، باید گفت مدیریت بیماری در شهرستان بناب به نسبت میانگین استانی، خوب بوده است.

فرماندار شهرستان بناب نیز در این مراسم ضمن قدردانی از عملکرد دکتر نیرپور در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، اظهار کرد: دکتر نیرپور، مسئولی دلسوز و توانمند بوده و در زمان شیوع پیک سوم بیماری کرونا در شهرستان با مدیریت جهادی خود و با اتحاد و همدلی با سایر دستگاه های اجرایی و نظامی و انتظامی توانستند بیماری را در شهرستان مدیریت نمایند.

شهریار فتحی با بیان اینکه دکتر نیرپور در زمینه تجهیز و توسعه دستگاه های مورد احتیاج برای بیمارستان باجدیت تمام عمل کرد، اضافه نمود: دکتر رضایی نیز نیرویی جوان و باانگیزه بوده و خوشبختانه آشنایی کافی با شهرستان بناب و مجموعه بهداشت و درمان دارند؛ قطعا حضور وی در ریاست شبکه بهداشت و درمان می تواند زمینه خدمت رسانی گسترده به مردم عزیز باشد.

وی با اشاره به موقعیت استراتژیک بناب باتوجه به قرارگیری این شهرستان در محور مواصلاتی، اضافه نمود: بیمارستان امام خمینی بناب علاوه بر ارائه خدمات به بیماران این شهرستان به بسیاری از بیماران شهرستان های همجوار هم خدمات ارائه می نماید که البته این امر را یک وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی می دانیم.

وی تاکید نمود: ضروری است مسئولان استانی هم نسبت به این مسئله توجه داشته و در توسعه و تجهیز بیمارستان بناب نگاه ویژه ای داشته باشند.

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم از زحمات علی نیرپور تقدیر و وحید رضایی رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) بناب به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان معارفه شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1531

به "آیندگان عملکرد ما را در مقابله با کرونا قضاوت خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیندگان عملکرد ما را در مقابله با کرونا قضاوت خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید