برگزاری هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، انجمن عملی دانشجویی علوم ورزشی با همیاری دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی و حمایت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، باسابقه ترین همایش علمی در سطوح دانشجویی را برگزار خواهد نمود.

برگزاری هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، به منظور فراهم کردن بسترهای مناسب برای دانشجویان جهت ارائه جدیدترین یافته های علمی حیطه های مختلف علوم ورزشی هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی در هفته تربیت بدنی، در تاریخ 28 و 29 مهرماه با کوشش انجمن عملی دانشجویی علوم ورزشی و دانشجویان دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی و حمایت مهم ترین قطب پژوهش کشور یعنی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم برگزار خواهد شد.

از جمله مهم ترین اهداف این همایش دانشجویی گردهم آوردن دانشجویان تحصیلات تکمیلی و به اشتراک گذاشتن تولیدات علمی نوین خانواده بزرگ ورزش کشور به ویژه پس از رویداد المپیک در شرایطی کاملاً متفاوت و استثنایی، هم اندیشی، تبادل دستاوردهای علمی، پیشرفت در راستای نیازسنجی، متناسب سازی و برآورده نمودن نیازهای جامعه و صنعت در تمام ابعاد و اقشار است.

مدیریت ورزشی، فیزیولوژی و تغذیه ورزشی، رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی، آسیب شناسی، حرکات اصلاحی و بیومکانیک ورزشی از محورهای اصلی وپنل ویژه دانشجویی ازجمله بخش های مختلف این رویداد در هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی است.

شایان ذکر است آنالیز مقالات مرتبط با موضوع کرونا در اولویت واقع شده است. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و دسترسی به سایت همایش به لینک https:، ، 7nscss.sbu.ac.ir مراجعه نمایند. ارسال مقاله به هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی تا 16 مهرماه 1400 تمدید شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1860

به "برگزاری هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید