تجمع معترضان تایلندی برای آزادی 2 فعال ضد دولتی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، آنون نامپا، فعال حقوق بشری 35 ساله و پانوپونگ جاسنوک، فعال دانشجویی 23 ساله روز آدینه در ارتباط با اعتراضات اخیر با درخواست دموکراسی بیشتر بازداشت شدند.

تجمع معترضان تایلندی برای آزادی 2 فعال ضد دولتی

با تور تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا را ببینید.

ده ها معترض تایلندی امروز (شنبه) با تجمع مقابل دادگاهی در بانکوک آزادی رهبران فعال را خواهان و متعهد شدند تا اعتراضات ضد دولتی را با درخواست برگزاری اعتراضات دیگری در پایتخت گسترش دهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، آنون نامپا، فعال حقوق بشری 35 ساله و پانوپونگ جاسنوک، فعال دانشجویی 23 ساله روز آدینه در ارتباط با اعتراضات اخیر با درخواست دموکراسی بیشتر بازداشت شدند.

پاریت چیواراک، از رهبران دانشجویی در جمع 60 تا 100 دانشجویی که مقابل دیوان کیفری بانکوک حضور داشتند، گفت: دادگاه این کشور به چه کسی خدمت می کند؟ اهمیتی ندارد که شما تا چه حد ارشد هستید، شما بالاتر از مالیاتی که حقوق شما را پرداخت می نماید، نیستید.

معترضان تایلندی با درخواست عزل دولت پرایوث چان-اوچا به خیابان ها آمده اند؛ این رهبر کودتای 2014 تایلند مورد انتقاد است و بعد از انتخابات سراسری سال گذشته که فعالان گفتند با هدف تضمین قدرت او بوده است، اعتراضات بیشتر هم شد. از جمله اتهامات فعالان بازداشتی، اغتشاش و نقض شرایط فوق العاده است که بابت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1107

به "تجمع معترضان تایلندی برای آزادی 2 فعال ضد دولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجمع معترضان تایلندی برای آزادی 2 فعال ضد دولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید