خلاقیت در طراحی دکوراسیون اتاق زیر شیروانی ، تصاویر

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به تازگی جوانان بسیاری در سرتاسر جهان به زندگی در اتاق های شیروانی یا اتاق ها نزدیک به سقف علاقه پیدا نموده اند و تعداد آنها روز بروز در حال افزایش است. اما معنی و مفهوم دقیق اتاق زیر شیروانی چیست؟ مکانی که ما به اصطلاح اتاق زیر شیروانی می نامیم معمولا به اتاقی با فضای باز، عظیم و بدون دیوارهای جدا کننده در بالای کارخانه،انبار یا دیگر مکان های صنعتی می باشد. در حقیقت اتاق زیر شیروانی مانند یک استدیو عظیم بصورت یک تیکه بدون دیوارهای جداکننده بین آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق خواب است تا فضای باز به حداکثر میزان خود برسد. نبود دیوار و دیگر ابزار جدا کننده در اتاق شیروانی تقسیم بندی محیط آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق خواب را برای طراح کمی سخت تر می نماید.

خلاقیت در طراحی دکوراسیون اتاق زیر شیروانی ، تصاویر

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

یکی از بهترین روش ها برای جداسازی قسمت های مختلف از یکدیگر در دکوراسیون اتاق های زیر شیروانی ، استفاده از لوازم موجود درخانه با ارتفاع زیاد است، مثلا بین آشپزخانه و اتاق نشیمن می توانید از میز آشپزخانه بلند بهره ببرید. روش دیگر پهن کردن قالیچه و فرش های رنگارنگ برای جداسازی قسمت های مختلف است. برای مثال با پهن کردن فرش در وسط خانه و احاطه آن توسط کاناپه ها مکان اتاق نشیمن را تعیین می کنید. همچنین از آنجایی که اتاق خواب یا آشپزخانه نمی تواند در مرکز باشد بهتر است برای ایجاد نقطه عطف در طراحی خود اتاق نشیمن را انتخاب کنید و با رنگ های زیبا و وسایل غیرطبیعی و عظیم محیطی یگانه خلق کنید.

موضوع مرتبط: طراحی اتاق پذیرایی آرامش بخش - دکوراسیون اتاق نشیمن

در این مطلب تعدادی از مهم ترین و زیباترین طرح های دکوراسیونو طراحی اتاق های زیر شیروانی در شهرهای پاریس/لندن/میلان و برلین را برای شما آورده ایم:

موضوع مرتبط: آنالیز دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک - طراحی داخلی مدرن

منبع: اتاق
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 991

به "خلاقیت در طراحی دکوراسیون اتاق زیر شیروانی ، تصاویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاقیت در طراحی دکوراسیون اتاق زیر شیروانی ، تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید