طرح حمایت از ایده های کارآفرینی تا سقف 500 میلیون تومان، وارد مرحله سوم اجرایی شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، طرح حمایتی از کسب و کارهای کارآفرین و ایده های نوآور که از آذر ماه سال جاری کلید خورده بود، وارد مرحله سوم اجرایی شد. در حال حاضر تعداد درخواست های سرمایه گذاری طی دو مرحله قبل 4873 مورد بوده است و هم اکنون طرح های منتخب در حال اعتبار سنجی و دریافت وام می باشند.

طرح حمایت از ایده های کارآفرینی تا سقف 500 میلیون تومان، وارد مرحله سوم اجرایی شد

علی اصغر سعدآبادی رئیس مرکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی، داور کمپین از ایده تا عمل در خصوص بعضی ملاک های داوری ایده های دریافتی این کمپین گفت: کسب و کارهایی که با مزیت های رقابتی کشور هماهنگ باشند مثل: حوزه پتروشیمی، صنعت و معدن، آی تی، پتانسیل بیشتری برای سرمایه گذاری دارند.

مصطفی مکارم، مدیرعامل شتابدهنده کسب و کار فردوسی، یکی دیگر از داوران کمپین از ایده تا عمل با ملل با اشاره به جای خالی کمپین هایی شبیه به کمپین از ایده تا عمل که بدنه متوسط کسب و کارها را هدف قرار می دهد، عنوان نمود: استقبال سنگین مخاطبان از کمپین ایده تا عمل نشان داد این قبیل رویدادها برای آن قسمت از بدنه جامعه که در فضای کسب و کار فعالیت می نمایند تا چه اندازه می تواند مفید و اثرگذار باشد. در این طرح ما به دنبال ایده هایی بودیم که بیشترین ارزش افزوده را نسبت به بقیه طرح ها ایجاد نمایند، یعنی در بحث مالی، اجتماعی و صادرات اثرگذار باشند. ایده هایی که برای مراحل بعدی ماندگار شدند، به نظر ما برای اولین کمپین ایده تا عمل، بسیار قوی بودند.

موسسه اعتباری ملل، برای یاری به معضل بیکاری و حمایت از ایده های خلاقانه کسب و کار اقدام به برگزاری کمپین از ایده تا عمل، با ملل نموده است. در این کمپین تیم داوری به آنالیز تخصصی ایده های سرمایه گذاری شرکت نمایندگان می پردازند. در سرانجام هر مرحله از کمپین به 2 نفر از صاحبان ایده و کسب وکار، وام حداکثر 500 میلیون تومانی اعطا خواهدشد. در حال حاضر دو مرحله از این پویش اجرا شده و مرحله سوم آن در حال برگزاری است.

برای شرکت در دور سوم به وسیله لینک زیر اقدام نمایید: https://www.azidehtaamal.ir/

منبع: فرارو
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1546

به "طرح حمایت از ایده های کارآفرینی تا سقف 500 میلیون تومان، وارد مرحله سوم اجرایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح حمایت از ایده های کارآفرینی تا سقف 500 میلیون تومان، وارد مرحله سوم اجرایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید