فسقلی های انقلابی در مراسم 13 آبان

به گزارش مجله زیبایی زندگی، در میان سیل انبوهی که در راهپیمایی 13 آبان حضور داشتند، دهه نودی هایی هم بودند که شاید کمتر به چشم می آمدند.

فسقلی های انقلابی در مراسم 13 آبان

به گزارش ، 13 آبان همیشه یادآور خاطرات شیرین همراه با غرور و اقتدار برای مردم ایران بوده است؛ مردمی که با گذشت بیش از 40 سال از انقلاب اسلامی خود، همیشه با حضور به موقع در صحنه، توانستند توطئه های دشمن را خنثی کنند.

در این میان، اما سربازانی حضور داشتند که شاید کمتر به چشم ها آمده اند، سربازانی که امام امید زیادی به آن ها داشت و آنان را از سربازان و یاران خود شمرده بود.

همان هایی که به تعبیر امام(ره) یا در گهواره اند یا به تازگی از بند گهواره هایشان رها شده اند؛ هنوز دانش آموز نشده اند، اما دانش آموزان آینده این مرز و بوم هستند؛ آمده بودند تا در عرصه مبارزه با استکبار، دانش مقاومت بیاموزند.

آن هایی که نه جنگ را دیده اند و نه امام(ره) را می شناسند، اما همراه با بزرگتر های خود، در این راستا گام برمی دارند و سربازان نسل چهارم و پنجم انقلاب نام می گیرند.

از حضور روح اللّه زم و غرفه توییت ترامپ تا پای شکسته شریعتمداری + فیلم و تصاویر

با دل های پاک و زبان های شیرین می گفتند اومدیم بگیم مرگ بر آمریکا، اومدیم تو دهن آمریکا بزنیم، اومدیم از مردم مظلوم حمایت کنیم، اومدیم چون ایرانو دوست داریم؛ به همین سادگی در این مراسم شرکت کرده بودند؛ همان هایی که چشم آینده ملتی را به خود دوخته اند، همان هایی که شادمان بودند و لبخند به لب داشتند، همان فسقلی ها... (خدا حفظشان کند)

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 4 دی 1398 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 533

به "فسقلی های انقلابی در مراسم 13 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فسقلی های انقلابی در مراسم 13 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید