مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، با بیش از 100 شی از جمله سنگ های قابل لمس تاریخی و فرهنگی، تاریخ آمریکا را به نمایش می گذارد، از جمله اسکیت های سرعت Apolo Ohno از بازی های المپیک زمستانی 2002، قطعه ای از Plymouth Rock و بخشی از اولین کابل تلگراف فرا اقیانوس اطلس را .

مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

از دیگر نمایشگاه های معروف می توان به ریاست جمهوری آمریکا: یک بار با شکوه، بانوان اول در اسمیت سونیان و قیمت آزادی: آمریکایی ها در جنگ اشاره کرد.

از طریق دستگاه های لمسی - دیجیتالی، یک تور چندرسانه ای داشته باشید یا برای بازدید از برنامه های با همراهی راهنما روزانه موزه در ساعت 10:15 صبح و 1 بعد از ظهر به میز اطلاعات در طبقه اول یا دوم مراجعه کنید. تورهای اضافه شده، ممکن است در ساعت 11:00 صبح و 2:00 بعد از ظهر در صورت وجود درخواست ارائه شوند. لطفاً برای دیدن برنامه های روزانه به هر یک از جدول اطلاعات مراجعه کنید.

که باید از آن دیدن کرد . این نمایشگاه یک بنر به ارتفاع 30 در 34 پا از چوب و پارچه را در محیطی با پنجره های شیشه ای از کف تا سقف به نمایش می گذارد که برای برانگیختن نور اولیه طلوع که در آن فرانسیس اسکات کلید پرچمی را دید که الهام بخش سرود ملی او بود.

برای هر سنی مورد پسند است، با استفاده از مناظر، صداها و احساسات به بررسی تاریخ حمل و نقل در ایالات متحده از سال 1870 تا کنون می پردازد.

منبع مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1864

به "مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید