موضوع سیاست خارجی از آخرین مناظره ترامپ و بایدن حذف می گردد؟

به گزارش مجله زیبایی زندگی، خبرنگاران : کمیسیون برگزاری مناظرات آمریکا تصمیم گرفت در آخرین مناظره دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور موضوع سیاست خارجی را از موضوعات مورد بحث در این مناظره حذف کند.

موضوع سیاست خارجی از آخرین مناظره ترامپ و بایدن حذف می گردد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، پایگاه اینترنتی نیوزمکس بیان کرد، کمیسیون برگزاری مناظرات آمریکا تصمیم گرفت موضوع سیاست خارجی را از موضوعات مناظره آخر دونالد ترامپ و جو بایدن حذف کند.

هواداران ترامپ می گویند تصمیم کمیسیون برگزاری مناظرات برای حذف سیاست خارجی از فهرست مطالب مطرح شده در مناظره فردا شب در راستای حمایت از جو بایدن اتخاذ شده است.

در این گزارش به قلم مارک دورسویتز با عنوان آیا مناظره بعدی به ضرر ترامپ است؟ آمده است: کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری و همچنین مجری مناظره روز پنجشنبه یک سری تغییرات را ایجاد نموده اند، از جمله این که به مجری اجازه داده شده است تا میکروفون یکی از این دو نامزد را در زمان صحبت کردن رقیبش خاموش کند.

اما به گفته جیسون میلر مشاور ارشد ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، هیچ یک از این اقدامات به اندازه تصمیم کمیسیون مناظرات برای حذف موضوع سیاست خارجی از موضوع مناظره به ضرر ترامپ تمام نشده است.

او در توئیتر خود نوشت: به همه سلام می کنم غیر از اعضای کمیسیون مناظره ریاست جمهوری که تصمیم گرفته اند بر روی موضوع سیاست خارجی متمرکز نشوند تا جو بایدن مجبور به پاسخ گویی در ارتباط با سازش با حزب کمونیست چین، حمایت بی خاتمه از جنگ ها و سایر اقدامات شرم آور نباشد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1309

به "موضوع سیاست خارجی از آخرین مناظره ترامپ و بایدن حذف می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موضوع سیاست خارجی از آخرین مناظره ترامپ و بایدن حذف می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید