نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود

به گزارش مجله زیبایی زندگی، نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با حضور متخصصان، صاحب نظران و متولیان امر، 17 مهرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود

به گزارش گروه دانشگاه مجله زیبایی زندگی، نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با حضور مقامات وزارت راه و شهر سازی، وزارت صنعت معدن و تجارت، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، اتاق بازرگانی تهران و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در محل سالن همایش های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه وشهرسازی، سعیدزرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت و دکتر فرید موسوی رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی سخنرانان کلیدی مراسم افتتاحیه این جایزه هستند.

همچنین در مراسم افتتاحیه این جایزه دکتر بهروز کریمی دبیر علمی این جایزه گزارشی از نحوه برگزاری، قوانین و مقررات جایزه و روند اجرایی و داوری ارائه خواهد کرد.

در مراسم افتتاحیه این جایزه پنل های تخصصی با عنوان پنل وزارت صنعت معدن و تجارت، پنل وزارت راه و شهرسازی، پنل جشنواره استارت آپ ها، پنل تجارت پیروز و پنل مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالن های موازی برگزار خواهد شد.

در این مراسم به شرکت های برگزیده شده بر اساس فرآیند داوری، گواهینامه، تقدیرنامه یک ستاره و تقدیرنامه دوستاره اعطاء می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 441

به "نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید