نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت بین المللی شد

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت که تا به امروز هشت دوره آن برگزار شده است، در نهمین دوره خود نام سیمرغ را که یک پرنده درمانگر افسانه ای است برای خود برگزیده است و با اعلام فراخوان، تمامی دانشجویان ایرانی و کشورهای مختلف دنیا از هر دین و زبان و آئین و مذهب را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت بین المللی شد

این جشنواره در دوره های گذشته با اهدافی چون تقویت فضای پرنشاط و ایجاد انگیزه فرهنگی و هنری در میان دانشجویان و اساتید و جامعه پزشکی کشور برگزار می شد و امسال برای اولین بار در بخش بین الملل نیز برای دانشجویان سراسر دنیا اعلام فراخوان کرده است.

جشنواره فرهنگی نهم با شعار سالم زیستن، هنر است تلاش دارد که سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیا و اولیا الهی است را در جامعه دانشگاهی کشور ترویج کند.

جشنواره سیمرغ در بخش آزاد ویژه دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور، بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان تمام دانشگاه ها، مراکز و موسسات آموزش عالی کشور و بخش بین الملل با موضوع فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر دنیا برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، مهلت ثبت نام و ارسال آثار در این جشنواره بین المللی از تاریخ 10 آبان ماه 96 آغاز و تا تاریخ اول بهمن ماه 96 ادامه خواهد داشت.

دانشجویان و علاقه مندان شرکت در این جشنواره می توانند برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این جشنواره به آدرس اینترنتی http://www.festivalf.ir مراجعه کنند.

جشنواره بین المللی سیمرغ در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی و موسیقی، بهار 1397 در شهر تهران برگزار خواهد شد.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1410

به "نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت بین المللی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت بین المللی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید