واگذاری سهام به رانندگان تپسی ؛ پیش ثبت نام از هفته پایانی اسفند

به گزارش مجله زیبایی زندگی، پیش ثبت نام واگذاری سهام تپسی به رانندگان به زودی شروع می گردد.

واگذاری سهام به رانندگان تپسی ؛ پیش ثبت نام از هفته پایانی اسفند

به گزارش روابط عمومی تپسی؛ از هفته پایانی اسفند فاز اول پیش ثبت نام واگذاری سهام به رانندگان به وسیله وب سایت تپسی شروع خواهد شد؛ سفیرانی که در اسفندماه فعالیت خود را با جدیت دنبال نمایند در اولویت واگذاری سهام قرار دارند. پس از آن در بهار سال آینده رانندگانی که مشمول شرایط هستند، سهام خود را دریافت خواهند کرد.

30 بهمن میلاد منشی پور مدیرعامل تپسی طی مصاحبه ای اظهار داشت این شرکت میخواهد به رانندگان خود سهام واگذار کند.

مدیرعامل تپسی در خصوص واگذاری سهام به رانندگان چنین گفت: باور داریم که رانندگان بدنه اصلی این کسب و کار را تشکیل می دهند و بنا داریم بخش عمده ای از طرح های تشویقی رانندگان را در قالب سهام یا یاری هزینه خرید سهام به آنها پرداخت کنیم. در مجموع این یک اتفاق خوبی از نظر کسب وکاری است، چرا که از این به بعد راننده تنها سفیر تپسی نیست، بلکه سهامدار آن هم هست.

وی گفت: رانندگان این شرکت باید با در اختیار گرفتن سهم این شرکت در آن ذینفع باشند و شرکت را متعلق به خود بدانند. او توضیح داد کلیت طرح این است که هر راننده ای که بیشتر در سیستم تپسی فعال باشد، به تبع سهم بیشتری دریافت خواهد نمود.

حال به نظر می رسد با اعلام پیش ثبت نام از سوی روابط عمومی این شرکت، قول مدیرعامل تپسی به زودی عملی خواهد شد و به زودی عملیات واگذاری سهام به رانندگان، شروع خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اسفند 1401 بروزرسانی: 16 اسفند 1401 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 2257

به "واگذاری سهام به رانندگان تپسی ؛ پیش ثبت نام از هفته پایانی اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری سهام به رانندگان تپسی ؛ پیش ثبت نام از هفته پایانی اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید