اخبار اقتصادی

توافق میلیارد ها یورویی شرکت لوفت هانزا با دولت آلمان بر سر بسته کمکی

یک منبع مطلع گفت: دولت آلمان و مدیریت شرکت لوفت هانزا که به علت شیوع کرونا به شدت خسارت دیده است، بر سر یک یاری دولتی به ارزش میلیارد ها یورو به توافق رسیدند.

13 تیر 1399

کمبود شکر در بازار کهگیلویه و بویراحمد

بازار های کهگیلویه و بویراحمد با کمبود شکر روبرو است.

5 تیر 1399

واکنش مقام سازمان ملل به حوادث لبنان؛ زمان مناسبی برای تسویه حساب نیست

هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل در لبنان حوادث طرابلس را پیغام هشداری برای مقامات لبنانی توصیف کرد و اضافه نمود، اکنون باید به فکر مردم فقیر و گرسنه بود نه تسویه حساب.

3 تیر 1399

خودزنی به شیوه فدراسیون والیبال

فدراسیون والیبال در حالی قصد مذاکره با مربی خارجی را دارد که پالس منفی بی پولی را به جهان فرستاده و عذر مربی المپیکی اش را به دلیل مسائل اقتصادی خواسته است.

1 تیر 1399

خبرنگاران سازمان حقوق بشری: امارات به رغم بدرفتاری با زندانیان متحد قوی غربی ها است

تهران - خبرنگاران - سازمان آمریکایی مدافع حقوق بشر موسوم به دمکراسی و حقوق بشر در بحرین دیشب (دوشنبه شب) با انتشار گزارشی اعلام کرد: دولت امارات به رغم بدرفتاری با زندانیان در این کشور، متحد قوی کشورهای غربی به شمار می رود.

30 خرداد 1399

شهر غلغله در افغانستان، میراث جهانی یونسکو با قدمت 2000 سال

شهر غلغله در افغانستانشهری در کشور افغانستان با نام غلغله وجود دارد که یکی از آثار باستانی مهم این کشور و جزء میراث فرهنگی جهان محسوب می شود. شهر غلغله قدمتی به اندازه 2000 سال دارد که در گذر تاریخ بارها تخریب شده و اولین بار هم توسط چنگیزخان مغول به نابودی...

25 خرداد 1399

11 مورد از نبایدهای سفر به سنت پترزبورگ

نبایدهای سفر به سنت پترزبورگبازدید از شهرهای بزرگ و معروفی که هر سال میزبان جهانگردان بسیاری از سراسر جهان هستند علاوه بر تمام لذت ها و هیجان ها با سختی های مختص خودش همراه است. شما تنها جهانگرد این مناطق نیستید و از طرفی اهالی شهر می دانند شما به زودی...

24 خرداد 1399

خبرنگاران بهره برداری انتخاباتی ترامپ از اوضاع پریشان کرونا

تهران- خبرنگاران- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که پیش از همه گیری گسترده ویروس کرونا در این کشور، آن را ناممکن دانسته بود، اکنون با شدت دریافت شیوع آن و افزایش سریع شمار مبتلایان و جان باختگان، فضا را علیه خود دیده و بر این اساس به دنبال بهره برداری...

23 خرداد 1399

طرح ترامپ برای از سرگیری فعالیت ها در آمریکا همزمان با شیوع کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دستور العملی را برای بازگشایی اقتصاد آمریکا در جریان بحران شیوع کرونا آماده نموده است.

22 خرداد 1399

پیش بینی کاهش بی سابقه تقاضای نفت در دنیا، آغاز قاطع اوپک پلاس

آژانس بین المللی انرژی توافق کاهش فراوری نفت سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش موسوم به اوپک پلاس را شروعی قاطع نامید.

21 خرداد 1399

گره سرنوشت بازار خودرو به کرونا

خبرنگاران با سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو در خصوص وضع قیمت و چشم انداز بازار خودرو در نیمه نخست سال جاری گفت و گو نموده است.

18 خرداد 1399

آموزش های مجازی در ایام کرونا تبدیل به سرمایه شد ، استمرار فعالیت خوشه های فکری

رییس دانشگاه تهران با بیان اینکه آموزش های مجازی یک سرمایه خوب از نظر فناوری و محتوا ایجاد کرده است، گفت: این آموزش ها از دستاورد های مهم دانشگاه ها محسوب می شود.

17 خرداد 1399

اعلام شرایط اضطراری در سراسر آمریکا

به دنبال شیوع سریع ویروس کرونا در آمریکا، برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده، تمام 50 ایالت این کشور در شرایط اضطراری قرار گرفتند.

14 خرداد 1399

درخواست زالی برای توزیع رایگان محصولات بهداشتی به اقشار کم برخوردار تهران

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران خواستار تلاش برای توزیع رایگان محصولات بهداشتی به اقشار کم برخوردار تهران شد و یادآور شد: با این اقدام می توانیم در حالی که برخی از مردم در شرایط اقتصادی دشواری قرار دارند برای مقابله با ویروس کرونا...

12 خرداد 1399

پوتین: 2 تا 3 هفته مهم را در نبرد با کرونا پیش رو داریم

رئیس جمهور روسیه با اشاره به اهمیت روزهای آینده برای مهار ویروس کرونا در این کشور، از انجام اقداماتی برای حمایت از شاغلان روس خبر داد.

11 خرداد 1399

فرانسه بدترین رکود اقتصادی خود را پس از جنگ جهانی دوم تجربه خواهد کرد

خبرنگاران: وزیر دارایی فرانسه گفت که این کشور به دلیل پاندمی کرونا، احتمالا در سال جاری بدترین رکود اقتصادی خود را پس از جنگ جهانی دوم تجربه خواهد کرد.

8 خرداد 1399

یاری یک میلیون دلاری روسیه به سازمان بهداشت جهانی برای مبارزه با کرونا

دولت روسیه در امسال میلادی یاری اقتصادی به میزان یک میلیون دلار برای سازمان بهداشت جهانی به منظور مقابله با ویروس کرونا اختصاص داده و بودجه جداگانه ای برای ارائه یاری های تجهیزاتی به بعضی از کشورهای نیازمند اختصاص داده است.

7 خرداد 1399

خبرنگاران دل تنگی استراماچونی برای ایران و استقلال

تهران- خبرنگاران- سرمربی مطرح ایتالیایی، اکنون دل تنگ ایران و آبی های پایتخت شده است.

6 خرداد 1399

خروج موقت از اتحادیه اروپا بهترین گزینه برای یونان است

خبرنگاران: وزیر دارایی آلمان تاکید نمود که یک خروج موقت از اتحادیه اروپا شاید گزینه بهتری برای یونان باشد چرا که آتن در شرایط کنونی نمی تواند از شر بحران بدهی خلاص گردد.

5 خرداد 1399

ترویج کتاب خوانی در کانادا و افغانستان بازگو شد

دو تجربه از خواندن نشستی بود که به صورت تخصصی به آنالیز کتابخانه های کودک در دو کشور کانادا و افغانستان پرداخت.

5 خرداد 1399
تعداد: (259)