ثبت نام وام ودیعه مسکن از فردا شروع می گردد ، زمان تحویل واحدهای مسکن ملی

به گزارش مجله زیبایی زندگی، به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، از شروع ثبت نام تسهیلات یاری ودیعه مسکن از روز شنبه هفته آینده به مستاجران اطلاع داد و گفت: این تسهیلات با اولویت خانواده های پنج نفره، زوج های تازه ازدواج نموده و مستاجران تحت پوشش نهادهای حمایتی در کنار تسهیلات مصوب شورای پول و اعتبار و یا با کارمزد 13 درصد پرداخت می گردد. نکته مهم در این خصوص این است که اگر بخشی از منابع بیست هزار میلیارد تومانی طرح پس از این اولویت ها باقی بماند، سایر مستاجران نیز می توانند از آن استفاده نمایند.

ثبت نام وام ودیعه مسکن از فردا شروع می گردد ، زمان تحویل واحدهای مسکن ملی

جهت دریافت خدمات آلاچیق آماده قیمت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

براساس گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی وی اظهار کرد: طرح اقدام ملی با اراده ملی مردم و استقبالی که مردم از آن انجام داده اند در سراسر کشور در حال انجام است و زمین های خوب و مرغوب در شهرهای مختلف کشور به این طرح اختصاص داده شده و پروژه ها در حال انجام است.

او اضافه کرد: اولین سری از واحدهای ساخته شده طرح اقدام ملی از اواخر مردادماه به مردم تحویل داده خواهد شد و به تدریج تا اجرای این برنامه که دو ساله است، مردم منازل خود را تحویل خواهند گرفت.

اسلامی موضوع حائز اهمیت در مورد طرح اقدام ملی مسکن را شناسایی دقیق و ثبت نام از متقاضیان دانست و عنوان نمود: ثبت نام از متقاضیان به دو شکل پیامکی و سامانه ای انجام گرفته است و یک میلیون و 600 هزار نفر به وسیله پیامک در این طرح ثبت نام نموده اند؛ با توجه به اینکه ثبت نام کنندگان پیامکی به دلیل شرایط کرونا باید مدارک خود را به وسیله سامانه تکمیل می کردند، تا به امروز، افزون بر 936 هزار نفر به سامانه ورود نموده اند و حدود 340 هزار نفر، متقاضیان پالایش شده از اواخر ماه آینده به تدریج به پروژه ها وارد خواهند شد.

او از سه دسته بندی برای تحویل واحد به متقاضیان اطلاع داد و گفت: نوع اول به منازلی است که آماده شده و به متقاضیان تحویل می گردد. در نوع دوم، افراد به پروژه ها معرفی می شوند و با سازنده قرارداد می بندند و در نوع سوم که در شهرهای کوچک تعریف شده است، زمین در اختیار متقاضیان قرار داده می گردد و آنان با نظارتی که انجام خواهد شد، واحد مسکونی را می سازند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 1078

به "ثبت نام وام ودیعه مسکن از فردا شروع می گردد ، زمان تحویل واحدهای مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام وام ودیعه مسکن از فردا شروع می گردد ، زمان تحویل واحدهای مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید