موج جدید ویروس کرونا در گیلان بعد از تعطیلات نوروزی نگران کننده است

به گزارش مجله زیبایی زندگی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با ابراز نگرانی از افزایش حجم تردد در سطح شهرهای استان بعد از تعطیلات، موج جدید بحران کرونا در استان را نگران کننده دانست.

موج جدید ویروس کرونا در گیلان بعد از تعطیلات نوروزی نگران کننده است

به گزارش گروه دانشگاه مجله زیبایی زندگی، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی گیلان، محمد حسین قربانی - نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: همکاری مردم ایران به ویژه مردم استان گیلان در تعطیلات نوروزی به ویژه روز سیزده بدر و رعایت نکات بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی، یکی از موفقیت های جمهوری اسلامی در پیشگیری از شیوع کرونا محسوب می گردد.

قربانی با اشاره به اعلام خطر سازمان بهد اشت جهانی در مورد موج جدید بحران کرونا در بعضی کشورها اعلام کرد: سازمان بهداشت جهانی به همه کشورهایی که درحال باز کردن قرنطینه هستند، اعلام خطر نموده که موج جدیدی در راه است.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان، با ابراز نگرانی از افزایش حجم تردد در سطح شهرهای استان بعد از تعطیلات نورورزی، بهترین راه را برای شکست ویروس کرونا و قطع این زنجیره، رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد در سطح شهر مطرح نمود و همراهی مردم استان را برای رعایت پروتکل های وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا خواهان شد.

وی ورودی های بیمارستانی در گیلان را نگران نماینده مطرح نمود و در ادامه اعلام نمود: هنوز زمان اعلام رسمی برطرف قرنطینه فرا نرسیده، بنابراین تا آن موقع، مردم استان باید با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی، در این زمینه به مسئولان یاری نمایند تا قدم به قدم، قرنطینه و فاصله اجتماعی کمتر و در نهایت برداشته گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: beauty-of-life.ir شناسه مطلب: 952

به "موج جدید ویروس کرونا در گیلان بعد از تعطیلات نوروزی نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موج جدید ویروس کرونا در گیلان بعد از تعطیلات نوروزی نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید